Görüş ve Öneriler

İnsan Kaynakları Eğitim Programı

Düzenleyen: ARS İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI


  • 0

  • 04 Şubat 2018 09:00 - 04 Şubat 2018 12:00

  • 19 Kez Görüntülendi

  • 0 Kişi Katılıyor

Detaylar

ARS İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

ARS İnsan Kaynakları Temmuz 2008 den itibaren faaliyet gösteren ve  269 no’lu  Özel İstihdam Bürosu belgesine sahip bir kuruluştur. Kurumsal partner olarak hizmet sağladığımız müşterilerimize İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı alanında uzman kadromuz ve geniş hizmet yelpazemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak  kurumunuza değer katmak en büyük odağımızdır.

ARS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı

AMACIMIZ; “Öğretim ve araştırma için gerekli teknolojik güncelliğini koruyan alt yapıya sahip olarak bilginin verimliliğe dönüşümü için uygulamayı, araştırmayı ve mesleki yetkinliği öne çıkaran eğitimler ve organizasyonlarla topluma hizmet veren bir kurum olmak ve bu yolda ödün vermemek”
DEĞERLERİMİZ; 

Dürüstlük

Bilgi ve verimlilik

Çözüm ve sonuç odaklı

Teknolojik alt yapı

Dinamik

Çalışkan

Topluma duyarlılık

                                              


  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM