Kocaeli Burada Siz Neredesiniz?
Ana Sayfa
Kocaeli Rehberi
Firma Rehberi
Net Rehber
Sinema (Vizyon)
Oyun Salonu
Seri ilanlar
Menü
Tıklayınız
Facebook
Gizlilik ilkeleri
Kocaeliburada.com üyesi olarak, kendinizi rahat hissetmeniz amacıyla sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke edindik. Kişisel bilgilerinizi istediğiniz ölçüde başkalarına da açabilirsiniz.

Kocaeliburada.com üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Kocaeliburada.com tarafından ziyaretçi profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

3. Dilediğiniz an üyelik iptali için info@kocaeliburada.com adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

4. Üye kayıt işlemi sırasında, gerçek isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak hem size ulaşabilmemiz ve fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.

5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin (siz izin vermediğiniz sürece) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız için e-posta adresimiz; info@kocaeliburada.com

Anket
Türkiye Avrupa Birliği'ne girmeli mi?
 Evet  
 Hayır  

Önceki Anketler
Kocaeli Rehberi
kocaeli burada - Siz Neredesiniz?™ - Tüm Hakları Saklıdır. ©
E-Mail - Yasal Uyarı - Gizlilik İlkeleri - Reklam - İletişim