Görüş ve Öneriler

SİHİRLİ FASÜLYE

 • 1,00 TL
 • KÖRFEZ / KOCAELİ
 • İlan No
  18110315321299
 • İlan Tarihi
  03 Kasım 2018
 • Diğer Her Şey
  Reklam & Promosyon Ürünleri

Eğer siz de sevdiklerinize sevginizi hareketlerinizle göstermek istiyorsanız Sihirli fasulye size oldukça yardımcı olacaktır.
Toprak tümüyle ıslak hale gelene kadar sulayın ve daha sonra toprak nemli kaldığı sürece 2 gün aralıkla sulamaya devam edin.
Sihirli fasulye güneşli ve iyi havalandırılan bir yere koyun Sihirli fasulye filizlenmeye elverişli hale gelene kadar, her gün sulayınız.
Toprağı sürekli nemli tutun fakat günde 1 kereden fazla sulamayın. 3-8 gün arası filizlenme görülene kadar bekleyiniz, artık
Sihirli fasulye çiçek açmaya başladı. Filizimiz yeşerdikten sonra, Sihirli fasulyeyi beslemeye devam edin. Sevdiğinize en manalı hediye.
Sulaması ve sabretmesi sonucu ona söylemek istediğiniz sözcüğü toprak altından çıkartın. Çok farklı olan bu hediye ile annenizi, eşinizi, çocuğunuzu şaşırtın.
Kargo ücreti alıcıya aittir.
Tohumları kendiniz seçebilirsiniz.
Mesaj atabilirsiniz.


Konum Belirtilmemiştir!

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM