Görüş ve Öneriler
Filtreler

Aranan Kelime

Sıralama Türü Seçiniz
Toplam 1 ilan içerisinden 1 - 1 arasını görüntülemektesiniz.

Uygulanan Filtreler

Gizle

Kocaeli Etkinlikleri - Söyleşi

03.05.2018

PROJECT OZ

KOUEMK ve Kocaeli Üniversitesi'nin bu yıl ilkini düzenlediği Project Oz "Otro mundo es posible” mottosuyla karşınızda! 3-4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde KOCAELİ LUXOR GARDEN HOTEL’DE EN SEÇKİN 102 KİŞİYLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞECEK!

Eleman Arayanlar

16.04.2018

ACİL KAYNAKÇI VE MEYDANCI ARANIYOR

İlan No:18041614212483

Arslanbeyde bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere kaynak sertifikası olan ya. da Endüstri Meslek Liselerinin Metal İşleri bölümlerinden mezun, dürüst, iş disiplini olan kaynakçılara ve meydancılık yapacak vasıfsız elemanlara ihtiyaç vardır. Çalışma saatlerimiz 08.00-18.00 olup haftasonları tatildir.Haftasonu çalışma olduğu taktirde mesai ücreti verilmektedir. İzmit ve Gölcükten servisimiz vardır. İlgilenenlerin iletişime geçmesi rica olunur.


BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM