Görüş ve Öneriler

4’üncü Avrupa Ekonomi Kongresi, Kartepe’de yapılacak

Burcu BAŞKIR / Güncel - 25 Mayıs 2018

  0

4’üncü Avrupa Ekonomi Kongresi, Kartepe’de yapılacak


Farklı ülkelerden pek çok akademisyenin geleceği 4’üncü Avrupa Ekonomi Kongresi, Kartepe’de yapılacak.


Kartepe Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) ve WSB Universitesi işbirliğinde Polonya’da düzenlenen dünya ekonomisi ve ekonomik büyüme gibi konuları ele alan 3’üncü Avrupa Ekonomi Kongresi, başarılı bir şekilde tamamlandı. 20 farklı ülkeden 45 tane bildirinin kabul edildiği kongrede, dünyanın farklı ülkelerindeki çeşitli üniversitelerde görev yapan akademisyenler akademik birikimlerini paylaştı.


Türkiye’den Kartepe Belediyesi ve KOÜ adına katılan heyet, Belediye Başkanı Üzülmez’in selamlarını ileterek sunumlarını yaptı. WSB üniversitesi yetkilileri ve akademisyenler, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Polonya’da düzenlenen 3’üncü Avrupa Ekonomi Kongresine verdiği destek için teşekkür etti.


Bu yıl da 4’üncü Avrupa Ekonomi Kongresi Kocaeli Üniversitesi ve Kartepe Belediyesi işbirliğinde farklı ülkelerden gelecek pek çok akademisyenin katılımıyla Kartepe’de gerçekleştirilecek. 

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM