Görüş ve Öneriler

Başiskele’de 52 noktaya tekstil kumbarası

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 11 Mayıs 2018

  0

Başiskele’de 52 noktaya tekstil kumbarası


Başiskele Belediyesi tarafından ilçenin 52 noktasına koyulacak giysi, ayakkabı ve tekstil kumbaralarında toplanan malzemeler, Hayır Çarsında ayrıştırılarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. 

Geri dönüştürülebilir atıklar konusunda farklı çalışmalar gerçekleştiren Başiskele Belediyesi, doğanın korunmasına ve ekonomiye katkı sağlarken bir yandan da ihtiyaç sahiplerine katkı sağlayacak çalışmaya imza atıyor. İnsan hayatının en temel ihtiyaçlarından biri olan yiyecek ve içeceklerin geriye dönüştürülebilir ambalaj atıklarının değerlendiren Başiskele Belediyesi giyecek atıkları da bu kapsamda değerlendirecek. Bu kapsamda ilçenin 52 noktasına koyulacak giysi, ayakkabı ve tekstil kumbaralarında toplanan malzemeler, Hayır Çarsında ayrıştırılarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. 

Kaynak: İHAYorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM