Görüş ve Öneriler

"Birlikte olmak her engeli aşar"

Burcu BAŞKIR / Güncel - 15 Mayıs 2018

  0

"Birlikte olmak her engeli aşar"


İzmit Belediyesi, Engelliler Haftası sebebiyle “Birlikte Olmak Her Engeli Aşar” etkinliği düzenlendi. 

İzmit Belediyesi tarafından Belsa plaza önünde “Birlikte Olmak Her Engeli Aşar” etkinliği düzenlendi. Engelli Dernekleri ve Rehabilitasyon Merkezleri ortaklığındaki etkinlik ile Engelliler Haftası’nda farkındalık oluşturuldu. Kocaeli’de bulunan 8 Rehabilitasyon Merkezi’nin hazırlamış olduğu performans gösterileri vatandaşların büyük ilgisini çekti. 


Etkinlik kapsamında 14 dernek ve Rehabilitasyon Merkezi stantlar kurarak engellilerin yaptığı eserleri sergiledi. Etkinliğe Aile Sosyal Politikalar Kocaeli İl Müdürü Bekir Yümnü ve Aile Sosyal Politikalar Kocaeli Engelli Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sebiha Başaran da katılarak stantları ziyaret etti. 
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM