Görüş ve Öneriler

Buyrun Seyreyleyin; Vizyona Giren 8 Yeni Film;

Hande YETİŞTİREN / Kültür & Sanat - 05 Nisan 2018

  0

Buyrun Seyreyleyin; Vizyona Giren 8 Yeni Film;

Bu hafta sinema salonları dolup taşacak, vizyona giren 4’ü yerli 8 yeni film şu şekilde;


1 - STALİN'İN ÖLÜMÜYönetmenliğini Armando Iannucci'nin üstlendiği, "Stalin'in Ölümü" adlı filmde; Jason Isaacs, Andrea Riseborough, Olga Kurylenko, Steve Buscemi, Rupert Friend, Jeffrey Tambor, Paddy Considine, Tom Brooke, Adrian McLoughlin, Simon Russell Beale ve Michael Palin gibi ünlü oyuncular kamera karşısına geçti.


Armando Lannucci, David Schneider ve Ian Martin'in birlikte kaleme aldığı film; 1953’te, Stalin öldükten sonra ortaya çıkan otorite boşluğunu fırsat bilen yakınlarının iktidar yarışına girişleri ve bu yarışta düştükleri durumları mizahi olarak ele almaktadır.

2- KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA

İzleyicisinde derin etkiler bırakan “Kaybedenler Kulübü” filminin, devam filmi “Kaybedenler Kulübü Yolda” bu hafta vizyona girdi.


Başrollerini; Nejat İşler, Yiğit Özşener ve Hande Doğandemir’in paylaştığı filmde radyo programcıları Kenan ve Mete’nin tatil sonra İstanbul’a dönerken yaşadıkları kaleme alındı.

3 - DÜĞÜM SALONU

Tam bir komedi şöleni olarak vizyona giren Düğüm Salonu; eski sevgililerin aynı gün, aynı saatte yanyana salonlarda düğünlerinin gerçekleşmesi ve bu talihsiz olayın doğurduğu trajikomik sonuçları ele alıyor.

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği filmde; Şahin Irmak, İrem Sak, Gonca Vuslateri, Emre Karayel, Onur Buldu, Duygu Yetiş Salih Kalyon ve Nilgün Belgün gibi ünlü isimler yer alıyor.

4 - ÖLDÜRME ARZUSU

5- NE VAR?


Her şey bir grup kafadarın falcıya gidip, falcının geleceklerinde bir hazine görmesi ile başlar.

Hazineyi ararlarken birçok aksilikle uğraşan gençlerin bir de peşine mafya düşer. 3 yakın arkadaş, başlarına gelen tüm aksiliklere rağmen hazineyi bulabilecekler midir?


Ozan Denklik'in yönettiği ve başrolünde Ömer Koç, Emre Yılmaz, Gürkan Demirtaş ve Gülbahar Caybak yer almaktadır.

6- TOMB RAIDER

Sevilen video oyun karakteri Lara Croft, bu kez Alici Vikander ile hayat buluyor. Babasının ortadan kaybolmasından yıllar sonra Londra’da bisikletli kurye olarak çalışan Lara, babasının kayboluşu ile ilgili sırları çözmek için yola çıkar.

Yönetmenliğini Roar Uthaug’un üstlendiği filmde; Alicia Vikander, Walton Goggins, Dominic West, Daniel Wu, Kristin Scott Thomas, Hannah John-Kamen ve Nick Frost rol alıyor.

7 - TUT YÜREĞİMDEN ANNEKalplere dokunan konusu ile “Tut yüreğimden Anne” filmi; ailesinin kabul etmediği otizmli kızı ile hayat mücadelesi verirken ölümcül bir hastalığa yakalanmasını ve sonrasında yaşadıklarını anlatıyor.


Gökhan Alan’ın kaleminden vizyona aktarılan filmde; Sermiyan Midyat, Naz Elmas, Janberk Nak, Ela Şen, Levent İnanır, Barış Küçükgüler, Cem Sultan Karabulut, Melda Arat ve Kahraman Sivri rol alıyor.

8- ENTEBBE'DE 7 GÜNFilm; 1976’da Tel Aviv’den Paris’e gitmekte olan bir uçağın kaçırılması ve sonrasında ki kurtarma operasyonunu konu ediniyor.

Gregory Burke’nin senaryosunu üstlendiği İngiltere yapımı filmde; Rosamund Pike, Daniel Brühl, Eddie Marsan, Ben Schnetzer ve Andrea Deck rol alıyor.
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM