Görüş ve Öneriler

El İşçiliğinin Ağaç Üzerindekiİ Mükemmel Birleşimi

Damla GÜNDÜZ CANBULAT / Ev Dekorasyon - 11 Nisan 2018

  0

El İşçiliğinin Ağaç Üzerindekiİ Mükemmel Birleşimi


Retro tarzı ile ahşap mekanınızı aydınlatacak. 2018 aydınlatma trendlerinde figürler ve el yapımı aydınlatmalar, odun, kütük, ağaçlar revaçta olacak tüm dikkatleri üzerlerinde topluyor.

Ahşabın mekana kattığı Retro havanın verdiği eskiye döndüren sıcaklığın yanı sıra bir de her yılın modasına uyum sağlayan havasını ekleyince ahşap her zaman vazgeçilmezimiz olabiliyor. 

Mekanlar ile bütünlük içinde olan bu yapıtlar, bazen tam bir odak noktası olurken, bazen de mekanın içinde kaybolup sadece bir detay olarak kalabiliyor. Son yılların trendi haline gelen, saf odun görünümünde ki doğal aydınlatmalar mekanının kalitesini bir anda üst seviyeye taşımaya yetiyor da artıyor bile…
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM