Görüş ve Öneriler

Genç girişimciden otizm eğitimi projesi

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 30 Nisan 2018

  0

Genç girişimciden otizm eğitimi projesi
İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi’nde araştırmalarını sürdüren Hatice Uğur, otizmli çocukların ailelerine yönelik online eğitim platformu kuruyor. 

İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi birçok gencin iş kurduğu nokta haline geldi. Kurulduğu günden bu yana girişimci gençlerin buluşma noktası olan Genç Girişimciler Merkezi’nde ön kuluçka diye adlandırılan süreci tamamlayan girişimciler, firmalarını kuruyor.

Merkez bünyesinde faaliyetlerine başlayan Hatice Uğur, otizmli çocukların ailelerine yönelik online eğitim platformu kuruyor. Profesyonel eğitmenlerden de destek alan Uğur, otizmli çocukların ailelerine yönelik eğitimleri amaçlayan farklı paketler sunan bir platform oluşturuyor. Kuluçka döneminden sonra yayına girecek bu platformun birçok aile tarafından şimdiden ilgi gördüğü kaydedildi.Kaynak: İHA
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM