Görüş ve Öneriler

Kartepe Uçak Şenliği için geri sayım başladı

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 07 Mayıs 2018

  0

Kartepe Uçak Şenliği için geri sayım başladı


Kartepe Belediyesi’nin, KOÜ Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi ve Türk Hava Kurumu Kocaeli Şubesi işbirliğinde düzenleyeceği “Radyo Kontrol Model Uçak Hava Şenliği” hazırlıkları tamamlandı.

Kartepe Belediyesi, 5’inci Radyo Kontrol Model Uçak Hava Şenliği ile Türkiye genelindeki model uçak tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

12 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olan şenlikte havacılık sporunun yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi hedefleniyor.

Kartepe semalarının model uçak ve multikopterlerin gösterileri ile renkleneceği şenlikte birçok ilden katılım olacak. Model uçak eğitimi alan Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri de şenliğe katılım sağlayacak. Tüm Kartepe halkının davetli olduğu etkinlikte farklı sürprizler yer alacak.


Kaynak: İHA
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM