Görüş ve Öneriler

Kocaeli’de torbacı operasyonunda 30 kişi adliyeye sevk edildi

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 14 Mayıs 2018

  0

Kocaeli’de torbacı operasyonunda 30 kişi adliyeye sevk edildi


Kocaeli’de narkotik ekiplerince Körfez, Derince ve İzmit’te uyuşturucu ticareti yapan sokak satıcıları ve kullanıcılara yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 30 kişi adliyeye sevk edildi. 


Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Satıcıları ile Mücadele Büro Amirliği ekipleri, 10 Mayıs günü Körfez, Derince ve İzmit ilçelerinde torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik geniş çaplı operasyon düzenlendi. 200 polisin katıldığı ve polis kameralarınca kaydedilen operasyonda uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen 30 şahıs ile kullanıcı olduğu belirlenen 41 kişinin aralarında olduğu 71 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda ayrıca 3 kilo 79 gram eroin, 93 adet extacy hap, 4 adet ruhsatsız tabanca ve tabancalara ait mermiler ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslardan 41’ine uyuşturucu kullanmaktan işlem yapılıp serbest bırakılırken, torbacı olduğu iddia edilen 30 şahıs ise işlemlerinin ardından Körfez Adliyesine sevk edildi. Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM