Görüş ve Öneriler

Körfezli öğrencilerin bisiklet sevinci

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 30 Nisan 2018

  0

Körfezli öğrencilerin bisiklet sevinci


İlkokul 5. Sınıf öğrencilerine yönelik hediye bisiklet kampanyası 450 öğrenciye daha bisiklet hediye edilmesi ile devam etti.

 

Yıl içerisinde bisiklet dağıtımına devam eden Körfez Belediyesi 5. Sınıf öğrencilerini sevindirmeye devam ediyor. Son olarak Petkim İlkokulu, Kaşkarlı Mahmut İmam Hatip Ortaokulu ve Halide Edip Adıvar Ortaokulu’nda eğitim gören 450 öğrenciye düzenlenen tören ile bisikletleri dağıtıldı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran; “Kasksız binmeyin, trafikte dikkatli olun. Sizler bu ülkenin geleceği olan gençlersiniz” diyerek öğrencilere telkinde bulundu.

 

Düzenlenen törene Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran dışında; İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt, belediye meclis üyeleri, Petkim Ortaokulu Müdürü Murat Şendoğan ve çok sayıda davetli katıldı. Törende ilk olarak konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ise ‘gelecek sizlersiniz’ diyerek başladığı konuşmasında, “Günümüz gençleri teknolojiyi çok iyi kullanıp, geleceğe emin adımlarla bakıyor. Bizler de sizlere bunun için imkanlar sunuyoruz. Sizler de gelecek kuşaklara daha iyi imkanlar sunacaksınız. Artık ülkemizde güzel şeyler oluyor. Birçok konuda teknolojik yenilikler üretiyoruz. ‘Milli üretim’ dönemi başladı. Sizler bunu daha da ileriye götüreceksiniz.” Diyerek konuşmasına devam etti.

 

Kaynak: İHA
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM