Görüş ve Öneriler

Trend Alarmı..! 2018 Plastik Modası

Hazal TANRIVERDİ / Moda & Trendler - 11 Nisan 2018

  0

Trend Alarmı..! 2018 Plastik Modası

Plastik mi? Nasıl yani? dediğinizi duyar gibiyiz…


Chanel’den, Calvin Klein’e kadar tüm markalar bu sene plastik materyaller ile tasarımlarını zenginleştiriyor. Evet yanlış duymadınız bildiğimiz plastiği; çanta da, pantolonlarınız detaylarında, takılarınızda, elbiselerinizde sınırsızca kullanıyorlar. Yani “İçim Dışım Bir” ifadesi bu trend ile tam anlamı ile örtüşüyor. Artık gizli saklı yok!

Biz kadınlar elbette trende ayak uydururken, kullanışlı oluşuna da dikkat ederiz. Dolayısı ile plastik çanta kullanımında haliyle içi gözükeceğinden çekinebiliriz. Korkmayın..! her şeyin bir çözümü var. Renkli trendden mahrum kalmamak için, plastik tasarımlı çantanızın içine daha minik kumaş bir çanta koyabilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Biz tüyoları verdik, şimdi eğlenceli renklerle bezenmiş plastik modasına uyma sırası sizde..!
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM