Görüş ve Öneriler

Kasım ayında burcunuzu neler bekliyor?

Başak GÜL  

Pazarlama Analisti

Kimdir?


Ekim 2018

  0

Kasım ayında burcunuzu neler bekliyor?KOÇ: Ayın ilk haftasından itibaren hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, örneğin bu değişiklik görünüşünüzde ve kişisel stilinizde olabilir. Bu durumun sebebi ise ayın ilk haftasından itibaren burcunuza dönen Uranüs’ün yenilikleri sürdürmek istemesidir. Kariyer hayallerinizde önemli gelişmeler olabilir, yeniay ayın ilk yarısında ek gelirler kazanmanızı sağlayabilir. Ev yuva alanlarında önünüz açık. 8 Kasımdan itibaren Jüpiter seyahat ve ticaret alanınıza yerleşerek büyük şans getirecek ve bu durum 1 yıl sürecek diyebiliriz. Merkür 17 Kasımdan itibaren aşk alanınızda geri gideceği için her koşulda yanlış anlamalara ve doğru olmayan kararlara mutlaka dikkat edilmeli. Gerilemenin 3 hafta etkili olacağını söyleyebiliriz. Yakın çevrenizle kopmanıza 23 Kasım dolunayı sebep olabilir. Suçluluk hissedeceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Yolculuklarda kazaları önlemek için ekstra dikkat edilmelidir. 

BOĞA: Uranüs ruhsal gelişiminizde önemli bir adım atmanıza bir kez daha yardım edecek çünkü arkadaşlık alanından spritüal alana geçiş yapıyor. Ayın ilk haftasından itibaren çevreniz kendiliğinden genişleyecek ve ihtiyacınız olan kişiler çabucak karşınıza çıkacak. Yeniay evlilik ve ortaklık kararı almanızda etkili olabilir. Yer değişikleri dostlarınızın desteğiyle mümkün gözüküyor. Ayın ikinci haftasından itibaren Jüpiter ek kazanç elde etmenize, ikramiye almanıza yardım edecek diyebiliriz. Şanslı ve kazançlı olacağınız bir evre başlıyor sizin için. Ancak ayın 17’sinden itibaren faturalara ve ödemelere son derece dikkat etmenizde fayda var, çünkü Merkür aynı alanda gerilemeye gidiyor. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise 23 Kasım dolunayının mali konularda gelir gider dengenizi bozacak gelişmeler yaratabilmesi özellikle arkadaşlarınızla tartışmaların veya alışverişlerin faciayla sonuçlanabilecek olması, dikkat.  

İKİZLER: Ayın ilk haftasından itibaren gelir, yatırım ve özgüven konusunda şansınız günden güne artacak. Yeniayla beraber iş alanınızda istediğiniz yeniliğe kavuşacaksınız. Yöneticilerinizin desteği sizinle olacak. Jüpiter’le beraber evlilik ve ortaklık alanınızdan neşe ve bereket taşacak. Yalnızsanız hayat arkadaşınızı tanıyacağınız koca bir yıl sizi bekliyor olacak. Eğer evliyseniz her zamankinden daha mutlu ve keyifli olacaksınız. Fakat 17 Kasım’dan itibaren Merkür aynı alanda gerileyeceği için yanlış anlamalara karşı dikkatli olmalısınız. 23 Kasım dolunayı burcunuzda gerçekleşecek ve evlilikte dâhil tüm ilişkilerinizi kritik bir noktaya taşıyacak. Bu dönemde ani ayrılıklar özellikle kariyerinize zarar verebilir. 

YENGEÇ: Ayın başından itibaren iş konusunda şanslı olacaksınız. Kariyerinizde değişiklik ve yenilik yapmak isterseniz ayın başı tam zamanı diyebiliriz. Ayın ilk haftasından itibaren Kuzey ay düğümü burcunuza yerleşerek istediklerinizi gerçekleştirme avantajı verecek. Hemen hemen her konuda kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yeniay aşk alanında yenilikleri beraberinde getirecek. Düşlerinize dokunacak kişiyi yanınızda bulmanız an meselesi diyebiliriz. 8 Kasım’dan itibaren Jüpiter iş alanınıza yerleşerek bol müşteri ve bol iş teklifi sağlayacak. Sağlık sorunlarınızı kafanıza takmanıza hiç gerek yok, kolayca çözüme kavuşturacaksınız. Ancak 17 Kasımda aynı alanda Merkür gerileyecek. Kararınızı en kısa sürede vermeli veya 6 Aralık sonrasına ertelemelisiniz.   23 Kasım dolunayı iş, sağlık ve yakınlarınızın sağlığı alanlarında sorun yaratacak. Uzun yolculuklara çıkarken dikkatli olmalı mümkünse ertelemelisiniz. 

ASLAN: Ayın ilk haftasından itibaren şehir değiştirmek, ülke değiştirmek veya akademik alanda var olmak için ihtiyacınız olan yenilikleri araştırmalısınız. Yine ayın ilk haftasına denk gelecek bir diğer konu da sezgilerinizin açılması ve içinizin aydınlanması. Yeni bir ev veya eşya yenilemekte ayın ilk haftasında mümkün. İş alanınızda köklü değişikler yapmak isteyebilirsiniz. 8 Kasım’dan itibaren Jüpiter aşk alanınıza yerleşiyor. Aşk hayatınız renklenirken 1 yıl içinde çocuk sahibi olmanız da mümkün. Aklınızda ki yaratıcı fikirler de ayrıca değer kazanıyor. 17 Kasım’dan itibaren Merkür de aynı alanda gerileyecek. Yanlış anlaşılmalar güzel şeyleri sonlandırabilir, buna dikkat edilmesi gerekiyor. 23 Kasım dolunayı arkadaşlar ve çocuklar arasındaki bıçak sırtı seçimleri zorlaştırabilir. Başkalarına zarar vermemek için en azından maddi zarar görmemek için son derece dikkatli olmalısınız. 

BAŞAK: Ayın ilk haftasından itibaren ödemeler ve ek gelirler için yeni fikirler üretebileceksiniz. Yine ayın ilk haftasından itibaren iyi ve şefkatli arkadaşlar hayatınıza giriyor. Bu süreçte yardımlaşabilirsiniz. Ayın ilk haftasında planlanması gereken bir diğer konu da yakın çevrenizi ve tanıtım programınızı yenilemek. Aşk ve evlilik konusundaki büyük şansınızı bu sayede kazanabilirsiniz. Jüpiter ev ve yuva alanınıza yerleşiyor bu sayede mülk sahibi olmanız için kaşınıza bolca fırsat çıkacak. Aile kurmanız da bu süreçte mümkün gözüküyor. Merkür 17 Kasım’dan itibaren aynı alanda gerileyecek. 17 Kasım 6 Aralık arasını önemli bir işiniz varsa pas geçin. 23 Kasım dolunayı kariyer alanınızda gerçekleşecek ve ortaklıklar bu dönemde zarar görecek. Ya da kendinizi suçlayacağınız bir takım olayların ortasında kalacaksınız. Aile içindeki ilişkileriniz zorlayıcı olabilir.  

TERAZİ: Ayın ilk haftasından itibaren evlilik ya da boşanma kararı konusunda yeni bir perspektif kazanacaksınız. Kariyerinizle ilgili şanslı bir dönem yine ayın ilk haftası başlayacak gibi gözüküyor ve her şey her nasılsa yolunda gidecek. Parasal konularda yenilikler yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. İş ve ev arasında dengeler sağlanacak. 8 Kasım’da Jüpiter yakın çevre alanınıza yerleşerek tanınmanız ve reklam, sunum gibi şeyler için size büyük şans verecek. Gelecek bir yıl bunun için önemli. Aynı alanda Merkür 17 Kasım’da gerileceği için yanlış bir tanınma ve hakkınızda çıkan iftira duyumları can sıkıcı olabilir. Dert etmemenizde fayda var. 23 Kasım dolunayı seyahatlerinize dikkat etmeye davet ediyor. Özellikle iş seyahatleriniz beklenmedik facialara dönüşebilir. Dikkati elden bırakmamalısınız. 

AKREP: İş alanınızda yenilik yapmak veya sektör değiştirmek üzere ayın ilk haftasından itibaren harekete geçebilirsiniz. Seyahatler, yeni eğitim alanları akademik gelişmeler birer fırsat olarak karşınıza çıkıyor. Değerlendireceksiniz. Ayın ilk haftasında yeniay size yenilik getirecek hem de her konuda. Evlenebilir veya kişisel stilinizi değiştirebilirsiniz. Jüpiter 8 Kasımdan itibaren özgüven ve para alanınıza yerleşiyor. Beklenmedik paralar kazanabilirsiniz ve özgüveninizi yükselebilir. Ancak 17 Kasımdan itibaren Merkür gerileyeceği için mali konularda yanlış kararlar alabilirsiniz. İki kez düşünmeden harekete geçmeyin. 23 Kasım dolunayı ekstra ödemelerle gelir-gider dengenize ket vurabilir. Çocuklarınız veya eşinin konunun sebebi de olabilir. Projeleriniz için aşırı harcama yapmadan önce biraz düşünmeli veya beklemelisiniz. 

YAY: Ayın başından itibaren biraz çabayla tabii ki çocuklarla ilişkiniz ve yaratıcılığınız yenilenecek, aşk yaşamınıza bakış açınız ve yaklaşımız bir kez daha değişecek. Piyango, miras ve sigorta alacakları konusunda şanslı bir dönem başlıyor bunun yanında ekstra gelir kazanmanız da söz konusu olabilir. Ayın ilk haftasından itibaren kazancınız artacak. Yeniay sayesinde spritüal tekniklerden biriyle tanışacaksınız. İç gücünüzü doğru kullanmayı öğrenecek ve ruhsal olarak kötü enerjiden arınacaksınız. Merkür 17 Kasım’da burcunuzda gerileyecek. En büyük probleminiz dikkatsizlik olacak ve olmadık problemler yaşayacaksınız. Her zamankinden dikkatli olmanızda fayda var. 23 Kasım dolunayı ortaklık alanınızı etkileyebilir ya da yakınlarınızla ilişkinizi etkileyebilir, aşırı iyimser ve düşüncesiz tavır sergilememeye dikkat etmeniz gerekebilir. 

OĞLAK: Daha konforlu bir alana geçiş yapma isteğiniz bu dönemde artıyor o yüzden ev ve yuva alanında dilediğinizce yenilik yapacak, yaşam alanınızı değiştireceksiniz. Evlilik hayatınızın iyiye gitmesi, eşle ve arkadaşlarla ilişkilerin gelişmesi, ortaklarınızın sizi gözetmesi gibi avantajlar ayın ilk yarısından itibaren başlayacak. Bu dönemde çokça şefkat göreceksiniz. Yay burcuna 8 Kasım’da giriş yapan Jüpiter iç dünyanızda aydınlanma, pozitif bir perspektif ve arınma rahatlama sağlayacak. Merkür 17 Kasım’dan itibaren yine aynı alanda gerileyeceği için geçmişinizle ilgili yanlış düşünceler içine çekilebilirsiniz, bu tuzağa düşmeyin. 23 Kasım dolunayı iş alanınızda gerçekleşecek ve umulmadık sağlık sorunları, iş yerinde sorunlar yaratabilir. Belki de kariyerinize veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Sakin ve dikkatli olmanızda büyük fayda var.  

KOVA: Ayın başından itibaren çevrenizi biraz değiştirmeye ve reklam çalışmalarınızı sıkı tutmaya başlayın. Yöneticiniz Uranüs Koç burcuna dönerek yarım kalan tanıtım işlerini size tamamlatacak. İş ve sağlık alanında talihiniz ayın ilk yarısından itibaren açılacak. Bir anda her şeyin yoluna girdiğini fark etmeniz çok uzun sürmeyecek. Yeniayla beraber kariyerinizde güzel gelişmeler olacak ve mali konularda da rahatlama muhtemel, böylelikle ruhsal gelişiminiz de artacak. Dostlarınız 8 Kasım’dan itibaren artacak ve çoğu medya, seyahat alanlarında çalışıyor olacak. Ortak başarılara beraber imza atabilirsiniz. 17 Kasım’dan itibaren işler biraz değişebilir o yüzden arkadaşlarınızla olan ilişkinize dikkat etmenizde fayda var. 23 Kasım dolunayı aynı anda dostluk ve aşk alanınızı tehdit edecek. Üstelik ikisi de parayla bağlantılı, dolayısıyla herhangi bir sebeple para kaybedebilirsiniz. 

                                                                                                                   

BALIK: Parasal konuda sıkıntınız olduğu için yeni kaynaklara ihtiyacınız var, bu kaynakları Uranüs ayın başından itibaren sağlayacak, araştırmaya devam edin. Ayın ilk haftası aşk ve çocuklarla ilişkilerin en yoğun ve verimli olduğu dönem. Bu nedenle şanslı ve keyifli hissedeceksiniz. Yeniayla beraber çeşitli seyahatler ve yeni medya çalışmaları gözüküyor. Hayalleriniz çevrenizin desteğiyle gerçeğe dönüşüyor. Kariyer alanınıza yerleşen Jüpiter 8 Kasım’dan itibaren hem üstlerinizle ilişkinizi iyileştirecek hem de yükselmek için bol şans getirecek. Önümüzdeki bir yıl sizin için çok güzel gelişmeler olacak, ödüller kazanacaksınız. Bu uzun dönemde yanlış anlaşılmalar olabilir, dikkat etmekte fayda var.

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM