Görüş ve Öneriler

Başiskele’nin üst yapı çalışmaları devam ediyor

Burcu BAŞKIR / Güncel - 06 Haziran 2018

  0

Başiskele’nin üst yapı çalışmaları devam ediyorBaşiskele Belediyesi tarafından ilçede yürütülen üstyapı çalışmaları 16 sokakta devam etti. 

Başiskele Belediyesi ekipleri güzel hava şartları nedeniyle alt ve üstyapı hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar Ramazan ayı olmasına rağmen yüksek tempoda sürdürülüyor. 


Bu kapsamda Başiskele’de kapsamlı bir çalışma gerçekleştiren ekipler planladıkları yolları parke taşlarıyla kaplıyor. Körfez Mahallesi'nde de ihtiyaç duyulan 10 sokağın yaya kaldırımlarını yapmak için çalışmalarına Ala Sokaktan başlayan ekipler ayrıca hızlı yapılaşma ve nüfus artışının olduğu Yeşilyurt Mahallesi İrem, Hülya, Damla, Şirinler, Kalite ile Gayret Sokağın bir kısmını parke taşlarıyla kaplamak için hazırlık yapıyor. İhtiyaç duyulan cadde ve sokakları yenilemek için parke yol ve kaldırım çalışmalarına ağırlık veren ekipler çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM