Görüş ve Öneriler

Çuha Fabrikası'nda çalışmalar başlıyor

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 29 Haziran 2018

  0

Çuha Fabrikası'nda çalışmalar başlıyor

Kartepe Belediyesi tarafından tekrardan gün yüzüne çıkartılacak olan Çuha Fabrikası’nın jeoradar incelemesi için ihale düzenlendi.


Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından talep edilen 2. grup Çuha Fabrikası yapıları yeniden işlevlendirme projesi, hizmet alımına ait Jeoradar çalışması yapılması ihalesi yapıldı. Kartepe Belediyesi toplantı salonunda Emlak İstimlak Müdürü ve İhale Komisyonu Başkanı İlknur Şakar başkanlığında yapılan ihaleye tek katılım oldu.

Yaklaşık maliyetin 74 bin 637,64 TL olduğu ihaleye katılan firma 83 bin TL teklifte bulundu.

Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi. 
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM