Görüş ve Öneriler

Derince Belediyesi 8. Esnaf Turnuvası'nda finalin adı belli oldu

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 08 Haziran 2018

  0

Derince Belediyesi 8. Esnaf Turnuvası'nda finalin adı belli oldu

Derince Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Esnaf Turnuvası'nda yarı final maçları oynandı. Yarı final karşılaşmaları sonunda Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği ile Eminoğlu Gümrük Müşavirliği finale yükselen takımlar oldu.


13 Mayıs tarihinde start alan ve çekişmeli karşılaşmalara sahne olan Derince Belediyesi 8. Esnaflar Turnuvası'nda final zamanı.

Turnuva dün akşam birbirinden zorlu iki karşılaşmaya sahne oldu. Saat 22:30 da başlayan müsabakada Perde Dünyası takımı ile Eminoğlu Gümrük Müşavirliği takımları karşı karşıya gelirken 00:00 da başlayan müsabakada Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği takımı ile İzmit Gençlerbirliği takımları final için ter döktü.

Saat 22:30 da başlayan müsabakada Eminoglu Gümrük Müşevirliği takımı Perde Dünyası takımını 6-2'lik skorla geçerek adını finale yazdırdı.


Saat 00:00 da başlayan müsabakada ise Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği, İzmit Gençlerbirliği takımını 3-2 malup ederek finale yükseldi.


Uzun bir maraton sonunda finale yükselme başarısı gösteren Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği - Eminoğlu Gümrük Müşavirliği takımları 9 Haziran Cumartesi akşamı saat 23:00'te karşı karşıya gelecek.

Zorluk derecesinin yüksek olacağı final karşılaşmasına Derince Belediyesi Tesisleri ev sahipliği yapacak.

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM