Görüş ve Öneriler

Erkekler Plaj Voleybolu Turnuvası başlıyor

kocaeliburada.com / Güncel - 24 Temmuz 2018

  0

Erkekler Plaj Voleybolu Turnuvası başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Erkekler Plaj Voleybolu Turnuvası organize ediyor. 4-5 Ağustos tarihlerinde Cebeci sahilinde yapılacak olan turnuvanın Türkiye’nin çeşitli illerinden büyük ilgi görmesi bekleniyor.


Kocaeli Erkekler Plaj Voleybolu Turnuvası’na katılmak isteyenler için başvuru süresi ise başladı. 2’şer kişilik takımlardan oluşan turnuvada 32 takım yer alacak. Tek set üzerinden eleme usulüne göre düzenlenecek turnuvada dereceye giren sporculara kupa, madalya ve çeşitli ödüller verilecek.Turnuvaya ön kayıtlar alınmaya başladı. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürlüğü’ne giderek başvuruda bulunabilecek. 4-5 Ağustos tarihlerinde Cebeci’de sahilinde yapılacak olan turnuvanın kura çekimi 4 Ağustos Cumartesi günü saat 10.00’da turnuvanın düzenleneceği plaj alanında gerçekleşecek. Kuraya katılacak her takım bilgi formunu kura çekimi öncesi doldurup teslim etmesi gerekiyor.

Tek set üzerinden eleme usulüne göre düzenlenecek turnuvada eşleşmelerde galip gelenler ile mağlup olan takımlar ayrılacak. Turnuvada 2 kez mağlup olan takım turnuvaya veda edecek. Maçlar tek sette kazanılmış 21 sayı üzerinden oynanacak. Final müsabakası ise tek set 25 sayı üzerinden oynanacak.

2 gün boyunca oynanacak müsabakalar sonrasında dereceye giren sporculara kupa, madalya ve çeşitli ödüller verilecek. İlk gün yapılacak eleme maçların ardından ikinci gün yapılacak final karşılaşmaları ile turnuva son bulacak. Büyük heyecana sahne olması beklenen maçlar 10:00 ile 16:00 saatleri arasında oynanacak. Turnuvaya son başvuru tarihi ise 3 Ağustos olarak belirlendi. 
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM