Görüş ve Öneriler

Ev dekorasyon tüyoları

Tuna Merve Nur POLAT / Ev Dekorasyon - 09 Ağustos 2018

  0

Ev dekorasyon tüyoları

Yaz ayları evin dekorunu değiştirmek için ideal bir zaman. Bizde size ev dekorasyonuyla ilgili ufak tüyolar için kolları sıvadık. İşte size ev dekorasyonuyla ilgili tüyolar…Tema seçin

Evinizi yenilerken bir tema belirleyin. Trend olan şeyler değil sizin bakmaktan hoşlandığınız aksesuarlar kullanın. Mesela eski gemileri mi seviyorsunuz, gemi aksesuarları alın ve odanızı küçük objelerle dekore edin.  


Eskileri değerlendirin

Kullanılmayan yıpranmış ve eski eşyalarınızı değerlendirin. Yapacaklarınızı hayal gücünüze bırakın. Hobi ve eşya yeniliği size iyi gelecek.


Gereksiz eşyalardan kurtulun

Dekorasyona yeni heves edenler için en önemli unsur dekore etmeden önce yer kazanmak. Sürekli kullanılmayan eşyalarınızı kaldırıp minimalist bir alan oluşturabilirsiniz. Gereksiz eşyalardan kurtulun ya da onları yeniden tasarlayın. 


Dekoratif heykeller

Dekoratif heykelleri evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Modern hava, minimalist alan oluşturmanızda size çok yardımcı olacaktır. Evin her köşesinde kullanabileceğiniz heykeller; çok modern, şık model ve renkte. Üstelik çok uygun fiyata imitasyonları da bulabilirsiniz. 


Modern Pop-Art tablolar tam size göre

Heykellerden sonra tablolarda dekorasyon aksesuarlarında önemli bir yere sahibi. Dekore edeceğiniz alanı bambaşka bir temaya çevirir. İster sade bir manzara resmi, ister modern sanat tabloları kullanın orası size kalmış. 


Ayna kullanın

Uzun yıllar kullanılan ve hala kullanılmaya devam eden, şekline kullanıldığı yere şık görünüm kazandıran ayna. Klasik model yerine çağdaş ve modern aynaları tercih edebilirsiniz. Evi şık, aydınlık ve alanı büyük gösterme gibi özellikleri vardır. 


Duvarlara ufak dokunuşlar

Çarpıcı duvar kağıtları kullanabilirsiniz, cesaret edemezseniz tek duvardan başlayabilirsiniz. Üç boyutlu duvar kâğıtları çok güzel hava katabilir. Kendinden desenli rulo kullanarak evinizin duvarlarını dekore edebilirsiniz. Renklerden faydalanın. Mobilyalarınız tek renk ise aksesuarlarınızı renkli tercih edin. 

Fayans boyayın

Fayanslar  sıkıldınız fakat evi tadilata sokmakta istemiyorsanız bu fikir tam size göre. Fayans desen kağıtlarıyla boyayın. Havanızı değiştirin kendi dekorunuzu kendiniz oluşturun. Mutfak dolabınızı da aynı şekilde boyayabilirsiniz.  


Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM