Görüş ve Öneriler

Gebze’nin yaz okullarında eğitimler başladı

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 06 Temmuz 2018

  0

Gebze’nin yaz okullarında eğitimler başladı

Gebze Belediyesi tarafından açılan yaz okullarında eğitimler farklı branşlarda başladı.


Gebze Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen yaz okullarında eğitimlere başlandı. 30 farklı branşta yaklaşık 10 bin Gebzeli çocuğun eğitim alacağı yaz okulları bu yıl da en eğlenceli okul olmaya aday. 30 farklı eğitim noktasında, 100 alanında uzman eğitmenin eşliğinde eğitimlerin verileceği yaz okullarında çocuklar, futbol, futsal, basketbol, voleybol, binicilik, jimnastik, yüzme, satranç, resim, animasyon-jimnastik, zeka oyunları, masa tenisi, güreş, karate, atletizm, okçuluk, badminton, bisiklet, zumba anne- çocuk, İngilizce, drama, ebru, gitar, keman, bağlama, resim, izcilik, buz pateni, tenis, hemsbll ve bocce branşlarında eğitim görmeye başladı.

Yaz tatillerini Yaz Okullarında dolu dolu geçirecek olan minikler kendilerine imkan sunduğu için Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür etti. 

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM