Görüş ve Öneriler

HAFTALIK BURÇ YORUMU

Başak GÜL  

Pazarlama Analisti

Kimdir?


Kasım 2018

  0

HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor?


KOÇ: Bu hafta yeniaydan dolayı kredi almak isteyebilirsiniz, miraslarla ilgili bir durum olabilir kısaca yeni bir başlangıç yapacaksınız. Şifalandığınız bir yeniay olacak, çünkü bir Plüton desteği var. Güçlü, otoriteli kişilerden destek alacaksınız. Hala Retrolar içerisinde olduğumuzu unutmayalım, 6 Aralık’a kadar adım atmak için beklemekte fayda var, dikkatli olmak gerekiyor. Aldanmalar olabilir, kararsızlıklar olabilir bu nedenle beklemelisiniz. Jüpiter artık dokuzuncu eviniz olan Yay burcuna geçtiği için akademik hayatınızda gelişmeler olabilir, yurtdışıyla olan bağlantınız gelişebilir ya da oluşabilir. Size şans getirecek. Bol bol seyahat edebilir, bu seyahatlerden kazanç elde edebilirsiniz. Daha fazla kontak olabilir, bolluk, bereket artabilir. Yapacağınız seyahatler dini seyahatler de olabilir. Kimileri basın, yayın, medya konusunda daha şanslı olabilir. Eğitim alabilir veya eğitim verebilirsiniz.


BOĞA: 7 Kasım’da yeni ay oluşacak, sizin 7.evinizde oluşuyor, bu da ilişkilerle ilgili iyimser bir yapıya geçtiğinizin işareti. Şifalanma enerjisi var, gücü de bulduğunuz bir yeniay bu. Tek sıkıntılı şey neye başlamak istiyorsanız biraz bekleyin, adım atmadan önce iyice düşünün. Ne istediğinizle ilgili yeni yeni uyanışlarınız olabilir, kendinizi incelemeye alabilirsiniz. Yeniay her açıdan güzel. Kararlar sonradan da verilebilir. Ortaklaşa gelirlerde artış olabilir ve kendi imkânlarınızın dışında da para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda eşinizin de parası artabilir ya da maddi sıkıntısı azalabilir. Bu dönemde kredi, borç varsa destek alacaksınız bu bir sene içeresinde.


İKİZLER: Yeniaylar başlama enerjisidir, o yüzden güzeldir. Sizin 6.evinizde olacak bu yeniay, bu iş projeleri demek, belki sağlıkla ilgili gelişmeler olabilir. Yeni yeni projelere adım atmak isteyebilirsiniz. Rutin hayatınızda değişiklik yapabilirsiniz. Bir otorite konumundan güç olduğu için yeni başlangıç için güzel zaman bu zaman. Biraz kafanız karışabilir bu hafta, aynı zamanda retroların içindeyiz o yüzden karar verirken dikkat etmekte fayda var. 6 Aralık’tan sonra karar alırsanız daha iyi olur, özellikle de iş alanında. Yeni yeni iş projeleri geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu bir yıllık süreçte ortaklık ya da evlilik teklifleri gelebilir, başarılarınız görünür olabilir.


YENGEÇ: Yeniay sizin 5.evinizde, yani aşkla, çocuklarla, sporla ilgili güzel şeyler olacaktır. Yeni bir uyanış içinde olabilirsiniz fakat yeniayın herkesi etkilemediğini de unutmayalım. Otorite konusunda güçlü olanlardan destek var, yeni bir aşka başlangıç olabilir, çocukla ilgili yeni kararlar olabilir ya da spora başlamak isteyebilir bazı yengeçler. Her bakımdan hem şifalanmanın olduğu hem de güçlü kişilerden destek alacağınız bir yeniay olacak. Tek sıkıntı aldanmalarla ilgili olabilir. Bunun sebebi hem Venüs retrosu hem de Merkür Retro’sunun olmasıdır. Karar vermeden önce bir ay kadar bekleyelim derim ben. Yeni yeni uyanmalar, aydınlanmalar olabilir ama denemelere 1 ay sonra başlanmalı. Yeni bir ilişkiye başlamak için de çok parlak bir dönem değil 6 Aralık’a kadar beklemekte fayda var. 1 yıl boyunca iş hayatınızda şans ve fırsatlar gelebilir. Yeni müşteriler, projeler çıkabilir ya da var olan durum gelişebilir, iyileşebilir çünkü şansınızın arttığı bir dönem. Bunun yanında sağlık konusunda da iyileşme söz konusu.


ASLAN: Yeniay başlangıç enerjisidir, problemi çok fazla yok. Evle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeniayın en güzel tarafı şifalanma enerjisi fakat hala Retroların içerisinde olduğumuzu unutmayalım. Biraz retroların geçmesini bekleyebiliriz çünkü aldanmalara, yanılmalara, kafa karışıklığına sebep olabilir. Bu dönemde piyasa araştırması yapabilirsiniz ama karar vermek için mutlaka 6 Aralık’ı beklemelisiniz. Önümüzdeki bir yılda aşk hayatınızla, ailenizle alakalı önemli gelişmeler olabilir. Tatil kaçamakları yapılabilir, yeni bir aşk olabilir, çocuk sahibi olmayı düşünebilirsiniz ya da kendinizi spora verebilirsiniz. Sürekli eğlenmekle ilgili gelişmeler olabilir.


BAŞAK: Yeniayla başlıyorsunuz haftaya, yeni başlangıçlar geliyor haftayla beraber. Bol bol destek göreceksiniz çevrenizden. Kardeşlerle, kuzenlerle sorun varsa düzelecek. Genel olarak bir şifalanma, iyileşme söz konusu. Ticaretle ilgileniyorsanız otorite konusunda birilerinden destek alacaksınız fakat kararınızı biraz ötelerseniz iyi olacak çünkü hala Retrolar devam ediyor. Karar vermek için retroların bitişini beklerseniz faydanıza olur, bu dönem aldanmalara, kafa karışıklıklarına çok açık bir dönem, dikkatli olmakta fayda var. Önümüzde ki bir sene boyunca olumlu olaylar sizi bekliyor olacak. Aile, ev, konut gibi köklü konularda gelişmeler olacak, aile içi huzurun arttığı bir dönem de olacak. Ev içerisindeki imkânlar artacak, güvenlik gibi. Karşınıza birden fazla fırsat çıkacak gibi görünüyor.


TERAZİ: Yeniay sizin ikinci evinizde, yani para kaynaklarınızı etkileyecek. Tabii ki bu bir yeniay herkesi aynı şekilde etkilemeyecektir ama yeniay yeni başlangıçlar demektir, yani güzel enerji verecek size. Hemen aksiyona geçmek için acele etmeyin, 6 Aralık’a kadar retroların geçmesini beklemekte fayda var. Bu süreçte gerekli doneleri toplayabilirsiniz ve ona göre hareket edebilirsiniz çünkü bu dönemde aldanmalar, kafa karışıklıkları çok olabilir. Ama yeniay çok güzel etkileyecek sizi, yeni bir uyanışa geçebilirsiniz. 8 Kasım gibi iletişim konuları çokça artacak, seyahat gibi mesela. Ulaşımın fazla olduğu, eğitim konularında artışların olduğu, ticari anlaşmaların olduğu dönem olabilir. Maddi açıdan rahatlamalar olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir ya da arkadaşlarınızla kontağı artırabilirsiniz.


AKREP: Yeniay yeni yeni başlangıçlar demektir ve sizin birinci evinizde yer alıyor. Bu yeni bir ev olabilir, yeni bir iş, yeni bir aşk olabilir. Belki de hakikaten başlatmak istediğiniz şeyler, evet ben bunu yapmalıyım dediğiniz şeyler olabilir. Güçlü kişilerden destek alacaksınız, bir uyanış içerisine gireceksiniz. Kafanızda düşüncelerinizi oturtmadan harekete geçmemenizi öneriyorum, çünkü Retrolar olumsuz etkileyebilir dikkat etmekte fayda var. Mesela evlilik düşünüyorsanız 6 Aralık’tan sonrasına bırakın, yeni bir başlangıç adına dikkat edin. Bir sene boyunca para kaynaklarınız artabilir, fırsatlar bulabilirsiniz, farklı yatırım araçları bulabilir, iş girişimleri yapabilirsiniz.


YAY: Yeniay sizin ruhsal konularınızı etkileyecek. Bir takım açılmalar söz konusu olabilir, sıkıntınız çözülebilir, birinden destek almak istiyorsanız alabilirsiniz. Bu tarz ruhsal meseleleriniz varsa otoritesi fazla insanlardan büyük destek alacaksınız. Sorunum nedir ve nasıl çözebilirim ile ilgili araştırma da yapabilirsiniz. Daha önce göremediğiniz ya da sizden saklanan bir şeyi öğrenebilirsiniz. Çünkü yeniay değişim, yenilik getirir. Yeni kararlar alabilir harekete geçebilirsiniz, harekete geçmeden önce 6 Aralık’ı beklemekte fayda var. Retrolar hala devam ettiği için dikkat etmeliyiz. Bu süreçte bilgi toplayabilir, araştırma yapabilirsiniz. Ruhsal konular etkilendiği için belki de bir kötü alışkanlığınızı bırakabilirsiniz. Artık Jüpiter Yay burcuna geçiyor, koşullar sizin istediğiniz gibi olabilir yani artık. İyimserliğiniz artacaktır hayatla ilgili, yine de dikkatli olun. Sizin için bu yeni meraklara konu olabilir, yeni bir şeylere başlamak isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak büyüme, kişisel olarak büyüme söz konusu. 


OĞLAK: Yeniay size yeni yeni dostluklar getirebilir. İdeallerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. İstediğiniz desteği, şifalanmayı bu hafta bulacaksınız. Hala hali hazırda bir Venüs retrosu var, dolayısıyla reel bir başlangıç yapmak için ne istediğimizi iyi düşünmemiz gerekir. Tabii ki bu bir öneridir. Bu dönemde aldanma ve yanılmalar, yanlış anlamalar olabilir o yüzden 6 Aralık’a kadar harekete geçmek için beklemekte fayda görüyorum. Ama her haliyle güzel enerjileri olan bir yeniay. Bunun dışında önümüzdeki bir yıl boyunca kendi yeteneklerinizin farkına varacaksınız, hazırlık yapacaksınız kendiniz için. İçsel anlamda huzuru da bulabilirsiniz, bir iyileşme söz konusu. Evliyseniz eşinizin sağlık sorunları geçecek. Maneviyatın arttığı bir dönem olacak. Yoga, meditasyon yapabilirsiniz. Kendinize yatırım yapmanız için iyi bir zaman olabilir.


KOVA: Yeniay sizin kariyer alanınızı etkiliyor. Bu yeniayda bağlanma enerjisi var, kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Ruhsal olarak uyanışa gireceksiniz, yeni bir hayata adım atabilirsiniz, uyanış içinde olabilirsiniz. Fakat bir Venüs retrosu söz konusu o yüzden bu bir aylık süreçte konuyla ilgili araştırma yapmak iyi karar vermek için beklemek gerekebilir. Harekete geçmek için 6 Aralık’ı beklemekte fayda var. Büyük kararlar vermek için bu bir ayı beklemenizi öneriyorum. Sosyal çevrenizde artış söz konusu olabilir, yeni ortamlara girebilir, yeni dostluklar kazanabilirsiniz. Şans ve fırsatlar yakalanabilir. İdealleriniz konusunda daha iyimser olabilirsiniz. Grup aktivitelerinde artışlar olacaktır. Daha dışa dönük olduğunuz bir yıl geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan çokça destek alabilirsiniz.


BALIK: Bu yeniay sizin dokuzuncu evinizde oluşacak, yeni bir şeyler başlatmak isteyebilirsiniz, bir aydınlanma olabilir. Yurtdışı, dış ticaret, mahkemeler söz konusu olabilir. Yeni bir şeye uyabilir, yeni açılımlar gerçekleşebilir. Güçlü ve otoriter kişilerden destek söz konusu. Gayet güzel konular sizi bekliyor. Ruhsal olarak aydınlanmak adına bir şeyler başlatmak isteyebilirsiniz fakat Retrolar bu ay söz konusu o yüzden de 6 Aralık’a kadar beklemenizi öneriyorum. Bu güne kadar araştırma yapabilir, plan yapabilir, hareket etmek için bilgi toplayabilirsiniz. Durumu iyice inceleyip harekete geçmekte fayda var. İş imkânlarınız önümüzdeki bir senede artabilir. Hayat amacınız artabilir. Patronlar, güçlü kişilerden size destek gelebilir, sosyal statünüz yükselebilir. Kariyerde tanınma gelebilir, iş konusunda sıkıntılarınız son bulabilir.

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM