Görüş ve Öneriler

İmar Barışı'na Kocaeli'den 90 bine yakın başvuru

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 03 Temmuz 2018

  0

İmar Barışı'na Kocaeli'den 90 bine yakın başvuru

İmar Barışı'na toplam başvuru sayısı 1.8 milyonu bulurken Kocaeli'den yapılan başvuruların sayısı ise 87 bin 500 dolayında oldu.


İmar Barışı çerçevesinde ülke genelinde 1.8 milyon başvuru yapıldı. En çok başvuru yapılan iller arasında Kocaeli'de yerini aldı. En yüksek başvuru sayısında İstanbul başı çekerken sırasıyla İzmir, Konya, Bursa ve Kocaeli illeri de ilk 5'i oluşturdu. Başvuru yapılan iller arasında ise Ankara'nın sayı olarak düşük kalması dikkat çekti.

87 bin 500 başvurunun yapıldığı Kocaeli'nin merkez ilçesi İzmit'te vatandaşlar belediye tarafından imar barışının ne olduğu, kimleri kapsadığı, nasıl yararlanılacağı konularında bölge sakinleri detaylı olarak bilgilendiriliyor.
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM