Görüş ve Öneriler

İzmit Belediyesi, Hasan Sert için anma töreni düzenledi

Tuna Merve Nur POLAT / Güncel - 17 Eylül 2018

  0

İzmit Belediyesi, Hasan Sert için anma töreni düzenledi

İzmit Belediyesi, ilçede bisiklet sporuna büyük emek veren ve 2010 yılında Romanya’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Hasan Sert için anma etkinliği düzenlendi.İzmit'i bisiklet sporu ile tanıştıran ve 2010 yılında Romanya'da geçridiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Hasan Sert için anma töreni düzenlendi. İzmit Belediyesi tarafından Yahya Kaptan’daki İzmit Belediyesi Bisiklet Eğitim Pisti’nde gerçekleşen etkinliğe siklet Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın spor danışmanı Zeki Kutlu, 8 yıl önce hayatını kaybeden Hasan Sert’in yakınlarıyla sevenleri katıldı.  

Törende konuşan Hasan Sert'in kardeşi Hüseyin Sert, “özellikle İzmit Belediye Başkanımız Nevzat Doğan’a ağabeyimin adının yaşatıldığı anıt yaptırdığı için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM