Görüş ve Öneriler

İzmit Belediyesi’nden ücretsiz ilaçlama hizmeti

Burcu BAŞKIR / Güncel - 25 Mayıs 2018

  0

İzmit Belediyesi’nden ücretsiz ilaçlama hizmeti


İzmit Belediyesi tarafından vatandaşlar ve kumlardan gelen talepler doğrultusunda ücretsiz olarak verilen ilaçlama hizmeti Halk Sağlığı Laboratuvarı ile Askerlik Şubesi’nde devam etti.


İzmit Belediyesi’in ücretsiz ilaçlama hizmeti devam ediyor. Belediyenin Sağlık Birimi tarafından vatandaşlardan ve kamu kurumlarından gelen ilaçlama talebi kısa süre içinde yerine getiriliyor. Yetkililer, yaşam alanı olan ev içi ile kamu binalarında zararlı haşaratlara karşı ücretsiz olarak ilaçlama hizmeti verildiğini söylediler. Belediye ekiplerince son olarak Halk Sağlığı Laboratuvarı ile Askerlik Şubesi’nde de ilaçlama yapıldı. 

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM