Görüş ve Öneriler

Kartepe Belediye Başkanı, iftarda gençlerle buluştu

Burcu BAŞKIR / Güncel - 31 Mayıs 2018

  0

Kartepe Belediye Başkanı, iftarda gençlerle buluştuKartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Derbent Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde gençlerle buluştu.

Kartepe Derbent Mahallesi’nde ikamet eden gençlerin her yıl düzenlediği geleneksel iftar programı bu yıl da devam etti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’de iftar programına katılarak gençlerle bir araya geldi. Derbent Mahallesi’nde bulunan kapalı Pazar alanında düzenlenen iftar yemeğine Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yanı sıra, siyasi parti ve STK temsilcileri, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


İftar programında bütün hemşehrileriyle tek tek sohbet eden Başkan Üzülmez, iftar yemeği öncesinde yaptığı selamlama konuşmasında, “Ramazan Ayı, her sene olduğu gibi bu senede huşu içerisinde geçmektedir. Camilerimiz Ramazan ayı öncesinde başlayan çalışmalarla halkımızın hizmetine en iyi şekilde cevap verecek duruma getirildi. Bugün içerisinde bulunduğumuz durum bizleri daha çok çalışmaya daha çok mücadele etmeye götürmektedir. Ülkemiz sakin bir şekilde seçime giderken, yurt dışından başlayan müdahaleler sonrasında dolar ile tehdit ediliyoruz. Bizlere diz çöktürmek istemektedirler. Bu durum bizleri asla yıldırmayacaktır. Aksine birlik ve beraberlik içerisinde sonuna kadar mücadele edeceğiz. Çıktığımız bu yoldan geri dönüş yoktur” dedi. 


Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM