Görüş ve Öneriler

Kartepe Belediye’sinde eğitimler sürüyor

Burcu BAŞKIR / Güncel - 29 Mayıs 2018

  0

Kartepe Belediye’sinde eğitimler sürüyorKartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, belediye personeline liderlik, motivasyon ve takım çalışması hakkında seminer verildi.


Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün 2018 yılı hizmet içi eğitim programı dahiline belediye toplantı salonunda belediye başkan yardımcıları, koordinatörler ve müdürlere liderlik , motivasyon ve takım çalışması semineri verildi.


Uzman Eğitmen Selami Kaplan tarafından verilen seminerde iyi bir liderde olması gereken özellikler, takım olarak çalışmanın önemi ve hedeflere ulaşmada motivasyonun önemi hakkında bilgiler verildi. Profesyonel hayattan ve dünyadan örneklerle zenginleştirilen eğitim, tecrübe paylaşımı bölümü ve sonunda liderlik analizini yapan testlerin uygulaması ile sona erdi. Eğitime katılan grup, zengin içerikli eğitmenlerin, ömür boyu öğrenmenin de motivasyonda önemli bir pozitif etkisi olduğunu ifade etti. 
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM