Görüş ve Öneriler

Kartpeli kültür turları başladı

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 21 Mayıs 2018

  0

Kartpeli kültür turları başladı

Kartepe Belediyesi’nin vatandaşlara yönelik ücretsiz olarak düzenlediği kültür turları başladı.


Kartepe Belediyesi, Edirne, Bursa, İznik, Safranbolu, İstanbul, Çanakkale ve Bilecik’e turlar düzenleyerek, vatandaşlarına ücretsiz ve konforlu seyahat imkanı sunmaya ve Anadolu’muzun miras kültürünü Kartepeliler ile buluşturmaya devam ediyor. Kartepeli vatandaşlar, kendi talepleri doğrultusunda belirlenen şehirlerin eşsiz ve doğal güzellikleriyle buluşarak, bu yıl da Türkiye'nin seçkin yerlerini görme fırsatı bulacak.

Kartepe’de ikamet eden ve geziye katılmak isteyen vatandaşların, nüfus cüzdan fotokopileri ile birlikte Kartepe Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat edebileceği bildirildi. Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM