Görüş ve Öneriler

Kendin Yap dekorasyon tüyoları

Tuna Merve Nur POLAT / Ev Dekorasyon - 13 Ağustos 2018

  7

Kendin Yap dekorasyon tüyoları

Kendim yapmayı severim, hobi olarak bir şeyler yapmalıyım, atmaya kıyamıyorum dediğiniz eşyalarınız için sizlere kendin yap önerileriyle geldik. Harika aksesuarlar, şık objeler yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Merak edenler için hazırladık.Ampuller

Ampullerin içerisine çiçek, led ışık vb. şeyler koyarak şık bir dekor yapabilirsiniz. Çiçeklerle süslediğiniz ampulleri odanıza asabilirsiniz. 


Fotoğraflar

Fotoğrafları kendiniz tasarlayıp dizayn edin. Eğlenceli dakikalar geçirerek kendi çerçevenizi oluşturun. Baktıkça gurur duyacaksınız.


 Kozalak boyayın

 Doğa yürüyüşü yapıyorsunuz ve çam ağacında size yakın kozalak gördünüz durun ve onları toplayın. Kozalakları boyayıp kapı süsü yapabilir veya kavanoza yerleştirip evinizin bir köşesine koyabilirsiniz. 


Eski Bavulunuzla vedalaşmayın

Eski bavulunuzla vedalaşmayın. Dolap olarak geri dönüştürün. Duvara asabilir veya ayak ekleyip mini dolap yapabilirsiniz. 


Sade Aynalara elveda  

Sade aynalardan sıkıldıysanız zevkinize göre yapay güllerle, deniz kabuklarıyla süsleyebilirsiniz. 


Tekerlekten masa

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim. Eski tekerleklerden bahçe masası veya tercihinize göre balkon, salon vb. yerlere masa dizaynını yapabilirsiniz. 


Yorumlar


7 adet yorum vardır

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM