Görüş ve Öneriler

Kocaeli’de barakada çıkan yangın paniğe neden oldu

Burcu BAŞKIR / Güncel - 31 Mayıs 2018

  0

Kocaeli’de barakada çıkan yangın paniğe neden olduKocaeli’nin Gebze ilçesinde kullanılmayan bir barakada sebebi öğrenilemeyen bir şekilde çıkan yangın paniğe neden oldu.

Olay, Kocaeli’nin Gebze ilçesi Arapçeşme Mahallesi Namık Kemal Caddesi 1031 Sokak’ta bulunan boş arazi üzerindeki kullanılmayan barakada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre arsa üzerinde bulunan barakada henüz öğrenilemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Barakadan yükselen alevleri gören çevredeki vatandaşlar panikle durumu hemen 112 Acil Yardım ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekibi sevk edildi.


Kısa süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri barakada çıkan yangını söndürmek için çalışma başlattı. Bir yandan alevlere müdahale etmek için çabalayan ekipler diğer yandan da barakada birilerinin olabileceği ihtimali ile inceleme başlattı. Kısa sürede alevleri kontrol altına alan ekipler, yangını daha fazla büyümeden söndürdü.

Binada kimsenin olmadığı belirlenirken, yangının çıkış sebebinin öğrenilmesi için inceleme başlatıldı. 
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM