Görüş ve Öneriler

Kocaeli’de etin en lezzetli hallerini tadacağınız eşsiz bir mekân: Közz Restaurant

Hakkı TAŞDEMİR / Mekanlar - 25 Temmuz 2018

  0

Kocaeli’de etin en lezzetli hallerini tadacağınız eşsiz bir mekân: Közz Restaurant

Geniş bahçesi, kendin pişir kendin ye konsepti, alakart bölümü ve özenle hazırlanan etin en lezzetli halleri…


Ailece hoş vakit geçirebileceğiniz, size özel dizayn edilmiş masalarda unutulmaz lezzetler sunmayı amaçlayan, "Sözde Değil Közz'de Et" sloganıyla etin en lezzetli hallerini tadacağınız Közz Restaurant; şık masa sunumları, kendin pişir kendin ye konseptli kamelyaları ve profesyonel kadrosuyla sizlere kaliteli ve konforlu hizmetin kapılarını açıyor.

Pek çok balık restoranının birbiri ardına sıralandığı İzmit sahilinde bir et restoranı olarak dikkat çekiyor Közz Restaurant. Geniş bahçesi, kendinize ait hissedeceğiniz konseptte dizayn edilmiş ızgaralı kamelyalarda 12 kişilik oturma düzeni, özenle hazırlanan servisler, doğallıktan ödün verilmeden marine edilmiş etler, alakart bölümünde sunulan eşsiz tatlar ve çocuklar için hazırlanan oyun parkı… Kısacası konfor ve lezzet adına her detayın düşünüldüğü bir et restoranı diyebiliriz.

Dışarıdan baktığınızda restoranın alakart bölümüne doğru uzanan uzun ve yeşil bahçe dikkatleri üzerine çekiyor. Biraz ilerlediğinizde sağlı sollu kamelyalar size eşlik ediyor. Bu kamelyalar kendin pişir kendin ye konseptinin şehir içindeki en özgün örnekleri adeta. Ortasında ızgarası bulunan, 12 kişilik oturma düzenine sahip bu kamelyalarda bulunan ızgaralar konuklar gelmeden hemen önce hazır ediliyor. Kilo ile temin edeceğiniz ve özenle hazırlanan etlerinizi ızgaralarınızda kendi damak zevkinize göre pişirebiliyorsunuz. Üstelik ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülmüş ve hemen ayağınıza geliyor. Elbette pek çoğumuz mangalımızı arabamıza koyup, etlerimizi ve gerekli malzemelerimizi de yükleyip doğaya kaçmayı seviyoruz. Ancak Közz Restaurant’a giderken hiçbir hazırlık yapmanıza gerek yok, gittiğinizde mangalınız ve tüm ihtiyaçlarınız orada hazır sizi bekliyor. Kısacası canınız ne zaman mangal yakmak isterse sizin için her zaman hazır bir yer Közz Restaurant. Aklınızda bulunsun; eğer bu eşsiz kamelyalarda siz de kendi ellerinizle mangal keyfi yaşamak isterseniz rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

İki bölümden oluşan restoranın kamelya bölümünden içeriye doğru ilerlediğinizde alakart bölümü karşılıyor sizi. Alakart bölümde de hazır porsiyonlar şeklinde sunulan eşsiz lezzetleri tadıyorsunuz. Diyarbakırlı Mustafa ustanın hünerli ellerinden çıkan ve damakta tat bırakan lezzetler özenle servis ediliyor. 

Her detayın düşünüldüğü restoranda çocuklar için de bir oyun parkı ihmal edilmemiş. Çocukların özgürce oynayabileceği oyun alanında ailelerin çocuklarını rahatlıkla emanet edebilecekleri bir de dadı bulunuyor.

Ayrıca Közz Restaurant’ta özel gün ve geceleriniz, toplantılarınız için de hizmet alabileceğinizi unutmayın.


Közz Restaurant

Oramiral Salim Dervişoğlu Caddesi

Sabancı Kültür Merkezi Yanı

İzmit-KOCAELİ

Tel: 0 262 322 79 70

http://www.kozzrestorant.com/Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM