Görüş ve Öneriler

Kocaeli'nin ilk millet kıraathanesi açıldı

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 21 Haziran 2018

  0

Kocaeli'nin ilk millet kıraathanesi açıldı

Kocaeli’nin ilk 'Millet Kıraathanesi', İzmit Belediyesi tarafından hizmete açıldı. Kıraathaneyi ziyaret eden vatandaşlar, kıraathanedeki hizmetlerden memnun olduklarını dile getirdi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan "Millet Kıraathanesi" projesi, İzmit’te hayata geçirildi. İzmit Belediyesi tarafından Mehmet Ali Paşa Mahallesi Gençlik Merkezi’nin giriş katında oluşturulan Kocaeli’nin ilk Millet Kıraathanesi’nin tanıtımı düzenlenen törenle yapıldı. Yaklaşık 250 metrekare kullanım alanına sahip olan ve çeşitli ikramlarla vatandaşların boş vakitlerini değerlendirebileceği Millet Kıraathanesi’nin tanıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM