Görüş ve Öneriler

Kocaeli’nin yeni gözdesi : MENÜ RESTORAN VE CAFE

Tuna Merve Nur POLAT / Mekanlar - 18 Eylül 2018

  0

Kocaeli’nin yeni gözdesi : MENÜ RESTORAN VE CAFE

Bu hafta, yoğun istek üzerine mekan genişlemesine giden Menü Restoran ve Cafe’ ye misafir olduk. Ailece hoş vakit geçirebileceğiniz, size özel dizayn edilmiş mekanda unutulmaz lezzetler sizleri bekliyor. İzmit’ in uğrak alışveriş merkezinde yer alan Menü Restoran ve Cafe, retro dizaynı ile görsel şölen yaratan bu mekanı sizler için inceliyoruz..


İçeriye adımımızı attığımız anda, taş fırını, modern iç mimarisi ve profesyonel çalışanlarıyla mükemmel görünüşlü bir mekan karşılıyor bizleri. Mini toplantılar için taş duvar önüne dizayn edilmiş deri koltuklar, modern barista alanı , konforlu masa grupları, verandası ve misafirlerine müzik şöleni olan balkon sahnesi…Menü Restoran ve Cafe' de, misafirlerin rahatlığının ön planda tutulduğu görmekteyiz.

Menü Restoran ve Cafenin her hafta misafirlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Canlı Müzik, çarşamba günleri Cihat Çicek ile keyifli müzik ziyafeti sunuyor misafirlerine. Taş fırın misafirlere açılmış durumda siz otururken yemekler görebileceğiniz bir yere konumlandırılmış. İstediğiniz sipariş taş fırında yapılıyor ve oturduğunuz yere buram buram lezzet kokusu geliyor. 

Şuan çalışmaları devam etmekte olan yeni dizayn için bilgi alıyoruz. Yeni dizaynda, çocuk oyun alanı, yeni sahne düzeni olacak ve canlı müzik haftada dört gün sevenleriyle buluşacak. 

Menü Restoran ve Cafe’ de özel gün ve geceleriniz, toplantılarınız için de hizmet alabileceğinizi unutmayın.


Menü Restoran ve Cafe'deki özel gün masa düzeni hoş görünümüyle göz dolduruyor.

Spaghetti Bolognese , Mix Pizza , Chicken Salad ve Beef Fajita Menü Restoran ve Cafe'nin vazgeçilmez lezzetleri arasında.


MENÜ RESTAURANT & CAFE

Karabaş Mah. Salim Dervişoğlu Cad. NCity AVM

İZMİT \ KOCAELİ

Rezarvasyon : +90 (262) 324 25 00

https://www.menucafe.net/
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM