Görüş ve Öneriler

Kocaelispor sezon öncesi Bolu kampında

Tuna Merve Nur POLAT / Güncel - 03 Ağustos 2018

  0

Kocaelispor sezon öncesi Bolu kampında

Kocaelispor’da sezon öncesi Bolu kampı bugün başladı.Pendik maçının ardından 2 günlük izne çıkan Yeşil Siyahlılar dün 14.00’da Poligon Tesisleri’nde bir araya geldi ve öğle yemeğinin ardından Bekir Soğukoğlu kaptanlığında 14.45’te kulüp otobüsü ile Bolu'ya  hareket etti. Uğurlamaya Kocaelispor Kulübü yöneticilerinden Çağrı Alpaslan, İsmail Kolaylı ve Efe Nalçacı da katıldı.

3 RAKİP BELLİ OLDU

Kafile başkanlığını Kulüp Müdürü İlker Uzel’in yapacağı kamp kadrosunda 4 teknik adam, 25 futbolcu, 1 ulaştırma sorumlusu, 2 malzemeci ve 1 de masör bulunuyor. Bolu'daki kamp 19 Ağustos’ta yapılacak sabah antrenmanının ardından sona erecek ve lig haftasına girilecek. Kampta 4, İzmit’te de 1 hazırlık maçı yapılacak. Kamptaki 4 hazırlık maçının 3’ü belli oldu. 6 Ağustos’ta Çatalca, 10 Ağustos’ta Sancaktepe ve 14 Ağustos’ta da Eyüp ile karşılaşılacak. Dördüncü hazırlık maçı ve maçların saatleri ise daha sonra belli olacak.
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM