Görüş ve Öneriler

Körfezli çocuklar, Ramazan’da eğlenirken öğreniyor

Burcu BAŞKIR / Güncel - 30 Mayıs 2018

  0

Körfezli çocuklar, Ramazan’da eğlenirken öğreniyorKörfez Belediyesi tarafından Tütünçiftlik Kültür Merkezi önünde kurulan alandaki Ramazan etkinlikleri, çocukları hem eğlendirip hem de öğretiyor.


Tütünçiftlik Kültür Merkezi önünde kurulan Körfez Belediyesi Ramazan etkinlikleri alanında Nasrettin Hocalı, Hacivat ve Karagözlü eğlenceler, çocuklara hem eğlendirip hem de nasihatler veriyor. Etkinliklerde çocuklar hem Ramazan ruhu yaşayarak hem de ‘eski Ramazanların’ güzelliğini tadıyor. Körfezli çocuklar, Ramazan etkinliklerinde bu hafta ise ‘kum sanatı’ gösterisini merakla izlediler.

Her gün bir etkinliğin bulunduğu Tütünçiftlik Kültür Merkezi önündekietkinliklere tüm Körfez halkını davet eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Amacımız çocuklarımızın Ramazan ruhunu ve coşkusunu bilerek büyümeleri ve bu kültürü gelecek nesillere de taşımalarıdır. Etkinliklere özellikle çocuklarımız büyük ilgi gösteriyor” dedi.

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM