Görüş ve Öneriler

Kumcağız’daki sahil düzenlemesi yaz sezonuna yetiştirilecek

Burcu BAŞKIR / Güncel - 25 Mayıs 2018

  0

Kumcağız’daki sahil düzenlemesi yaz sezonuna yetiştirilecek


Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kumcağız Sahili’nde Nisan ayında başlayan düzenleme çalışmalarının yaz sezonuna yetiştirileceği açıklandı.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ulaşım, alt yapı, kültür ve spor tesisleri gibi birçok alanın yanı sıra, kent genelinde vatandaşların rahatlayıp ve stres attığı sahillerde düzenleme çalışmaları yapıyor. Çalışmalar kapsamında Kandıra ilçesinin turizm beldelerinden Kumcağız Sahili de sosyal donatılarla düzenlenerek, vatandaşlara daha güzel hizmet verilmesi sağlanacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından Nisan ayında başlatılan çalışmaların vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği yaz sezonuna yetiştirilmesinin planlandığı açıklandı.


Yaklaşık 2 ay önce başlayan çalışmalar kapsamında sahilde 3 bin 500 metrekare alan baskı beton yol yapılacak. Ara yollar için de 2 bin 500 metrekare baskı beton yol inşa edilecek. 

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM