Görüş ve Öneriler

Meteoroloji uyardı

Tuna Merve Nur POLAT / Güncel - 09 Ağustos 2018

  0

Meteoroloji uyardı

Meteoroloji tekrar uyardı.Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Karabük illerinde bugün gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.


Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu`nun kuzeydoğusu ile Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Karabük çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.Yağışların Ordu, Giresun, Rize ve Artvin çevreleri ile Samsun ve Trabzon`un doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara, Kuzey Ege, Doğu Akdeniz`in iç kesimleri, İç Anadolu`nun kuzeydoğusu, Doğu Anadolu`nun güneybatısı ile Güneydoğu Anadolu`nun kuzeybatısında yer yer kuvvetli olarak (30-60 km/sa) olarak esecek. 


Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM