Görüş ve Öneriler

Park halindeki otomobil alev aldı

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 24 Mayıs 2018

  0

Park halindeki otomobil alev aldı

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde park halindeyken yanan otomobil, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.


Olay, Kocaeli’nin İzmit ilçesi Körfez Mahallesi D-100 Karayolu Yanyol mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Fırat Yetkin isimli vatandaşa ait 41 AAS 298 plakalı otomobilden işyerinin önünde park halindeyken bir anda duman yükselmeye başladı. Otomobilinden dumanların yükseldiğini gören Yetkin, otomobilinin yanına koşarak kendi imkanlarıyla otomobilin motor kısmından yükselen dumanlara müdahale etmeye çalıştı. Dumanların yerini alevlere bıraktığını gören Yetkin, durumu hemen itfaiye ekiplerine bildirdi. 

İhbar üzerine kısa süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale etmek için çalışma başlattı. Otomobilin motor kısmındaki alevleri kontrol altına alan ekipler, yangını büyümeden söndürdü.

Yangında dumandan etkilenen ve yaralanan olmazken, yangının çıkış sebebinin belirlenmesi için itfaiye ekiplerince inceleme başlatıldı. 

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM