Görüş ve Öneriler

Ramazan’ın bereketi Başiskele sahilinde yaşanıyor

Burcu BAŞKIR / Güncel - 24 Mayıs 2018

  0

Ramazan’ın bereketi Başiskele sahilinde yaşanıyor


Başiskele Belediyesi tarafından Başiskele Sahili’nde 5 bin kişilik iftar programı düzenledi.


Razaman’ın tüm güzellikleri Başiskele Sahili’nde yaşanıyor. Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen programda 5 bin kişi orucunu birlikte açtı. Programa, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve vatandaşlar katıldı.


İftar öncesinde Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, masaları gezerek vatandaşlara tekte hayırlı Ramazanlar dileğinde bulundu. Aileleriyle gelenlerin yanı sıra komşularıyla, diğer il ve ilçelerden gelen misafirleriyle iftar programına katılım sağlayan Başiskele halkı Ramazan akşamlarını, Ramazan’ın manevi havasına uygun şekilde yaşıyor.


İftar sonrasında sahne alan Serdar Tuncer seyircilerle muhabbet ederek en güzel şiirlerini seslendirdi. Tuncer, peygamber sevgisini anlatan naatlarla ve şiirleriyle Başiskele halkının büyük beğenisini topladı

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM