Görüş ve Öneriler

SERİNLEMEK LAZIM..! KOCAELİ’DE DENİZE GİRİLECEK YER TAVSİYELERİ BURADA

Damla GÜNDÜZ CANBULAT / Mekanlar - 09 Temmuz 2018

  0

SERİNLEMEK LAZIM..! KOCAELİ’DE DENİZE GİRİLECEK YER TAVSİYELERİ BURADA

Yaz geldi, sıcaklar bastırdı ama şehirden çok uzaklaşamıyoruz… O zaman öncelikle şanslı bir lokasyondasınız onu belirletim ve tavsiye ettiğimiz Kocaeli plajları için sizi şöyle alalım;
MAVİ BAYRAKLI PLAJLAR

Kerpe Halk Plajı


Kocaeli’nin mavi bayraklı plajlarından birisidir. Kandıra ilçesinde bulunur. Şezlong, şemsiye, tuvalet, kabin, duş gibi hizmetler diğer mavi bayraklı plajlarda olduğu gibi bu plajda da bulunmaktadır. Ayrıca, plaj hem kumsal, hem de yürüyüş yoluna sahiptir. Kocaeli’de en çok tercih edilen Kocaeli’nin en iyi plajlarından birisidir.


Altınkemer Halk Plajı

Altınkemer Halk Plajı, Kocaeli’nin ilk mavi bayrağını alan plajdır. Plaj Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde bulunur. Yaklaşık 180m uzunluğa sahip plajdır. Plaj kumu, oldukça temiz ve güzeldir. Altınkemer plajında cankurtaran hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanında şezlong ve şemsiyeyi de plajda bulabilirsiniz. Ayrıca tuvalet ve kabinde bu plajın hizmetleri arasındadır.


Bağırganlı Halk Plajı

Genellikle ziyaretçilerinden tam not alan mavi bayraklı plajlardan olan Bağırganlı Halk Plajı, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunmaktadır.


Cebeci Halk Plajı

Sizler için tavsiye edebileceğimiz plajlardan bir diğeri de Cebeci Halk Plajı’dır. Bu plajın uzunluğu yaklaşık 3km olup, Kandıra ilçesinde bulunmaktadır. Kandıra’nın en çok ziyaret edilen plajlarından birisi olan Cebeci Halk Plajı, Kocaeli’nin mavi bayraklı 4 plajından birisidir. Cankurtaran, şemsiye, şezlong, tuvalet, wc, kabin hizmetleri bu plajda da mevcuttur.


Diğer plajlar da aşağıdaki gibidir; 

Başiskele

* Lastik İş Sosyal Tesisleri Yanı 


Darıca 

* Bayramoğlu Ada

* Bayramoğlu Halk Plajı

* Kadınlar Plajı


Dilovası

* Tavşancıl Plajı


Gebze

* Tübitak-Mam Plajı


Gölcük

* Ulaşlı Plajı


Kandıra

* Babalı Plajı

* Bağırganlı Plajı

* Cebeci Plajı

* Gemiciler Koyu Plajı

* Kefken Plajı

* Kerpe Plajı

* Kerpe Miço Kadınlar Plajı

* Kovanağzı

* Kumcağız

* Sarısu

* Seyrek


Karamürsel

* Altınkemer Plajı

* Dereköy Sahili

* Ereğli Defne

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM