Görüş ve Öneriler

Süper kupa zamanı... Pasifik gemi - Hüner Teknik...

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 28 Haziran 2018

  0

Süper kupa zamanı... Pasifik gemi - Hüner Teknik...

Kocaeli’nin iki önemli futbol turnuvasının şampiyonları süper kupa için karşı karşıya geliyor.


Derince Belediyesi tarafından düzenlenen Esnaf Turnuvası'nın şampiyonu Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği takımı ile Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen Altın Kiraz Turnuvası'nda şampiyon olan Hüner Teknik takımları süper kupa maçı için sahaya çıkıyor. Kocaeli'nin iki önemli turnuvasının şampiyonlarını kaşı karşıya getirecek olan müsabaka Alparslan Türkeş Stadında saat 21:30 da başlayacak.

Zorlu karşılaşmaya Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve çok sayıda futbol severin ilgi göstermesi bekleniyor.

Oldukça çekişmeli olması beklenen süper kupa müsabakası öncesi Kocaeli gazetecileri ve protokolden oluşacak takım ile dünya ikincisi olma başarısı elde eden futsal genç takımı arasında bir gösteri maçı oynanacak. Gösteri maçının başlama saati ise 20:30 olarak belirlendi.


PASİFİK GEMİ VE YAT ACENTELİĞİ vs HÜNER TEKNİK

                 Tarih:  28 Haziran 2018 

                 Saat:  Saat: 21:30

Stat: Alparslan Türkeş (Atalar Mh. Körfez-Kocaeli)
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM