Görüş ve Öneriler

Yaralı güvercinin imdadına zabıta yetişti

Burcu BAŞKIR / Güncel - 31 Mayıs 2018

  0

Yaralı güvercinin imdadına zabıta yetiştiKocaeli’nin İzmit ilçesinde kanadı kırılan bir güvercin, İzmit Zabıtası ekipleri tarafından alınarak hayvan bakım merkezine götürüldü.

İzmit’te yaralı bir güvercinin imdadına İzmit Belediyesi Zabıtası yetişti. Şehir merkezinde yaralı bir güvercin olduğu ihbarını alan İzmit Belediyesi Zabıtası ekipleri, kısa süre içinde belirtilen yere gitti. Zabıta ekipleri, kanadının kırık olduğu belirlenen güvercini bulunduğu yerden alarak hemen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi'ne götürdüler.

Yaralı güvercini Kandıra yolu üzerindeki Hayvan Bakım Merkezi’ndeki yetkililere teslim eden İzmit Zabıtası’nın davranışı vatandaşlar tarafından taktirle karşılandı. 
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM