Görüş ve Öneriler

Yıldız Konutları Kadın ve Çocuk Eğitim Merkezi açıldı

kocaeliburada.com / Güncel - 06 Aralık 2018

  0

Yıldız Konutları Kadın ve Çocuk Eğitim Merkezi açıldı

‘Sağlıklı Anneler Mutlu Aileler’ sloganı ile yola çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, anneler için İzmit Yıldız Konutlarında Kadın ve Çocuk Eğitimi Merkezini açtı.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit Yıldız Konutları’nda Kadın ve Çocuk Eğitim Merkezinin açılış programı gerçekleştirildi. Bin 700 metrekare kapalı kullanım alanına sahip olan merkez, kadınların hizmetine kazandırıldı. Açılış törenine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Fen İşleri Dairesi Başkanı Serkan Ihlamur, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Cenan Turan, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Bayram Bayram, Büyükşehir yetkilileri, Kocaeli Anne Şehir Projesi eğitmenleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

5 adet dükkandan oluşan Kadın ve Çocuk Eğitimi Merkezi bin 700 metrekare kullanım alanına sahip. Eğitim merkezi içerisinde fitness, pilates, step, aerobik ve zumba sporunun yapıldığı 2 adet salon bulunuyor. Ayrıca merkezde çocuk oyun odası, akıl oyunları odası, 3 adet hobi sınıfı, 70 kişilik eğitim salonu, idari ofis, toplantı odası, kütüphane diyetisyen ve fizyoterapist odası, soyunma odaları ve mescit bulunuyor.

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM