Görüş ve Öneriler

Gebze Petek Temizleme & Kombi Servisi  


Doğalgaz Ve Isıtma Sistemleri


GEBZE / KOCAELİ

5 / 5

OY VER

 (1 OY)

 (1 OY)

Tanıtım Metni
Gebze Petek Temizleme & Kombi Servisi olarak Kocaeli'de hizmet vermekteyiz. Petek Temizliği, Kombi Bakım, Kombi Arıza, Kombi Tamiri
Hakkında

Gebze Petek Temizleme & Kombİ Servis Hizmeti

 Gebze Petek Temizleme & Kombi  Bakım, Tamir Servisi olarak kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri ve Makine ile petek temizleme konularında gebze başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz.

   Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar.

   Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi satışı, petek temizleme, makina ile petek temizleme, petektemizleme firması, kombi, kombi servisi, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombionarımı, kombi servis fiyatı, kombi montajı, ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Gebze Petek Temizleme & Kombi Servisi

Güzeller Mahallesi, 947. Sk. 1 C, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye

YOL TARİFİ AL


05531091523


info@gebzepetektemizleme.net


http://www.gebzepetektemizleme.net  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM