Görüş ve Öneriler

G&S Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık  


Emlakçılar


İZMİT / KOCAELİ

0 / 5

OY VER

 (0 OY)

 (0 OY)

Tanıtım Metni
Kocaeli genelinde, istanbul Kadıköy-Üsküdar-Harem Mevkiinde gayrimenkul işlemleri ile ilgilenmekteyiz. Firmamız 15 yıllık deneyime sahiptir. ****** We are real estate company and we are working in Kocaeli and Istanbul Kadıköy-Üsküdar-Harem area. Our company has 15 years experience.
Hakkında
15 yıllık sektör deneyimi, 2 diploma, yüzlerce satış ve kiralama işlemi, emlak-oto, kocaeli ilan, Kocaeli haritaları, Bizim Kocaeli Emlak Sayfaları gibi pek çok çalışmaya sevgili firmam Kocaeli Emlak ve Murat Hamzaoğlu ile imza atma firsatı buldum. Sektörde farklı bir deneyime yelken açmak amacıyla "G&S Yatırım Danışmanlık" isimli yeni oluşumumda tüm dost ve müşterilerimle çalışmaktan mutluluk duyacağım.

        15 yıl boyunca sektörde pek çok çalışmaya imza atmış olmak, işimde deneyim yönünden oldukça gelişmemi sağladı. Başlangıçta "Kocaeli İlan dergisi" ile emlak sektörüne girdim. Kocaeli Emlak firmasında başlayan çalışmam, yine Kocaeli Emlak firmasında "Emlak-Oto" dergisiyle devam etti. Takibinde yerel cep haritalarıyla emlak sektörüne farklı bir renk getirdik. Bölgesel haritalarımızdan sonra kısa bir dönem Emlak sektörünün basın yayın kısmına ara verdik. Yoğunlaşan işlerimiz sırasında önce KEMDER aracılığıyla düzenlenen kurs ile Emlak Sertifikamı aldım takibinde Açıköğretim Fakültesinden sektörümün diplomasını aldım.

Yine Kocaeli Emlak Murat Hamzaoğlu ile beraber Bizim Kocaeli gazetesinde emlak sayfalarımız ve emlak danışmanlığımızla sektörümüzün gündemine katkı sağlamaya devam ettik. 


Süreç içerisinde yine  İnşaat Projelerine satış desteği verdim. Bunlardan bazıları SKYY Carpediem evleri, Kartepe Meridyen evleri gibi temelden gelen evler oldu. İnşaat firmalarıyla çalışmalarımız sırasında taşeron dairelerinin satışlarıyla da yoğun şekilde ilgilendim.

Son 3 yıldır firmam "G&S Yatırım Danışmanlık"  olarak çalışmalarıma devam ediyorum.

Web paylaşımlarımın haricinde VIP satılan ve reklam tanıtımı yapılmayan, direk yatırımcı veya bölgesel pazara sunulan portfoum için birebir iletişim kurmanızı rica ederim. Kendi yatırımlarınız için destek almak isterseniz yine birebir iletişimle çalışmayı tercih ediyoruz.
        

        Gülender Sargın
        (Fırsatlar, siz fark ederseniz fırsattır)


G&S Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık

Yenişehir Mahallesi, Alev Sk. No:43, 41050 İzmit/Kocaeli, Türkiye

YOL TARİFİ AL

  • Bugün 18:30:00 - Arası Açık


902623316487


905382747858


gulendersargin@gmail.com


http://www.gs-gayrimenkul.com  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM