Görüş ve Öneriler

ELTA ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK MAKİNA LTD. ŞTİ.  


Jeneratör ve Kesintisiz Güç Kaynağı


İZMİT / KOCAELİ

0 / 5

OY VER

 (0 OY)

 (0 OY)

Tanıtım Metni
30 YIL TECRÜBELİ ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK YEDEK PARÇA TEDARİKÇİSİ VE İNFORM KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI ANA BAYİSİ
Hakkında

1987 yılında kurulan ELTA Elektronik,'Güç elektroniği malzemeleri ve cihazları ile Endüstriyel ürünler' satışında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan itibaren kaliteli ürün ve hizmet vermeyi prensip olarak gören ELTA Elektronik, sürekli ve hızla gelişen elektronik teknolojisinin yakın takipçiliğini yaparak, alanlarında lider olan üretici ve ithalatçı firmaların bayiliğini yapmaktadır. IGBT, MOSFET, TRISTOR,Tristör Sigortası, Diod ve Entegre gibi elektronik malzemelerin satışının yanı sıra, İNFORM bayiliği ile Kesintisiz Güç Kaynakları ( UPS ) , Regülatör, Doğrultucu, İnverter, Alternatif Enerji Çözümleri, satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.ELTA Elektronik Ltd. Şti. ,sektördeki 30 yıllık tecrübesi ve 15 yıllık  İnform Bayi ve Teknik Destek hizmetiyle, Inform tarafından üretilen ve ithal edilen ürünlerin satışını ve teknik hizmetini vermeye yetkili ana bayisidir.

ELTA ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK MAKİNA LTD. ŞTİ.

Tepecik Mahallesi, Acısu Sk. No:1, 41200 İzmit/Kocaeli, Türkiye

YOL TARİFİ AL


02623212174


Fax: 02623310588


05302362194


ulas@eltaelektronik.com


http://www.eltaelektronik.com  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM