Görüş ve Öneriler
Filtreler

Aranan Kelime

Sıralama Türü Seçiniz
Toplam 16 yer içerisinden 1 - 15 arasını görüntülemektesiniz.

Uygulanan Filtreler

Gizle
İzkap

Çevre

Havalandırma , İzolasyon , Baca Sistemleri , Çatı Kaplama , Cephe Kaplama , Makine Bakım , Makine Demontaj , Makine Montaj
Aksoy Bariyer Sistemleri

Çevre

Otomatik kollu bariyer, hızlı pvc kapı, fotoselli kapı, mantar bariyer, yana kayar kapı
Esçem Çevre Laboratuvarı

Çevre

Esçem, Çevre Yönetmelikleri kapsamında ölçüm ve analizler yapan Bakanlıktan akredite bir Laboratuvardır.
İDO ÇEVRE ADR TMGD DANIŞMANLIk

Çevre

iDO ÇEVRE TMGD DANIŞMANLIK HİZMETLERİ işletmelerin ÇED Raporu, Çevre Danışmanlığı, Çevre İzin ve Lisans işlemleri, İSG İş Güvenliği Danışmanlığı, ADR Danışmanlığı, Arıtma Tesisi Projelendirme İmalat ve İşletilmesi, İnşaat Proje Mimarlığı, Koku Giderim Sistemleri ve Solüsyonlarının Temini, Atık Geri Kazanımı, Atık yönetimi, GSM (İşyeri Açma ve Çalışma) Ruhsat İşlemleri, Tekstilde Temiz Üretim Danışmanlığı, İSO Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ve Belgelendirmesi, Yağ Tutucu Sistemleri, Pest&Vektör Kontrol İlaçlama ve yeni bir danışmanlık kolu olan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı TMGD konularındaki ihtiyaçlarına cevap vermek adına hizmet vermektedir. Firmaların Çevresel Ölçüm ve Analiz Hizmetleri ile İş Güvenliği Ölçümleri, grup şirketlerimizden olan İSÇEV İSTANBUL ÇEVRE LABORATUVARI tarafından yapılmaktadır. İSÇEV İSTANBUL ÇEVRE LABORATUVARI kadrosunda uzman çalışanları ile emisyon, imisyon, atıksu, atık, toprak, kömür ve iş güvenliği ölçümleri alanında hizmet vermektedir.
İDO ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLE

Çevre

iDO ÇEVRE TMGD DANIŞMANLIK HİZMETLERİ işletmelerin ÇED Raporu, Çevre Danışmanlığı, Çevre İzin ve Lisans işlemleri, İSG İş Güvenliği Danışmanlığı, ADR Danışmanlığı, Arıtma Tesisi Projelendirme İmalat ve İşletilmesi, İnşaat Proje Mimarlığı, Koku Giderim Sistemleri ve Solüsyonlarının Temini, Atık Geri Kazanımı, Atık yönetimi, GSM (İşyeri Açma ve Çalışma) Ruhsat İşlemleri, Tekstilde Temiz Üretim Danışmanlığı, İSO Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ve Belgelendirmesi, Yağ Tutucu Sistemleri, Pest&Vektör Kontrol İlaçlama ve yeni bir danışmanlık kolu olan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı TMGD konularındaki ihtiyaçlarına cevap vermek adına hizmet vermektedir. Firmaların Çevresel Ölçüm ve Analiz Hizmetleri ile İş Güvenliği Ölçümleri, grup şirketlerimizden olan İSÇEV İSTANBUL ÇEVRE LABORATUVARI tarafından yapılmaktadır.
oskay metal

Çevre

OSKAY METAL olarak çelik konstrüksiyon montajı , çelik konstrüksiyon imalatı , Ferforje ve Çit Sistemleri konularında yılların bilgi birikimi ve yapmış olduğumuz işlerin verdiği güven çerçevesinde siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız kurulduğu günden günümüze bir çok projeye çözüm ortağı olarak destek vermiş, OSKAY METAL olarak sorunsuz bir şekilde hizmet sunmuştur. Kısa süre önce faaliyete geçmesine rağmen konusunda uzman ekibi ve profesyonel yönetimi ile verdiği kaliteli hizmetin karşılığını kısa sürede geri dönüş olarak alan OSKAY METAL siz saygıdeğer müşterilerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Güvenli Panel Çit Sistemleri

Çevre

Güvenli Panel Çit Sistemleri, Tüm inşaat, toplu konut, bireysel inşaatlar, havaalanı, oyun parkları, spor kompleksleri, askeri savunma sanayi, tarım ve hayvancılık sektörleri gibi her alanın korunmasında başarılı uygulama ekipleriyle fiziksel çözümleri GÜVENLİ ismi ve kalitesiyle sunmaktadır. Kaliteli ürünleri, En Kaliteli Hizmet sunarak, En uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunan firmamız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün hizmet ve ürün gamını geliştirmektedir.
YUVAPARK ELEKTRİK PEYZAJ

Çevre

İç ve dış mekan çocuk oyun grupları, dış mekan spor aletleri, kauçuk zemin kaplama sistemleri, çevre panel çit sistemleri, otomatik raylı kapılar, servis kapıları, kollu bariyerler, mantar bariyerler, çöp kovaları, oturma bankları, ahşap kamelya, pergola temini vb. kent ekipmanları ile bu ürünlerin montajında hizmet vermektedir.2013 yılı itibari ile bina iç ve dış aydınlatma, elektrik altyapı, üst yapı taahhüt, yapısal ve bitkisel peyzaj konularında da uzman kadromuz ile sektörde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermektedir.
yıldız botanik

Çevre

Otomatik sulama sistemleri çevre düzenleme ve toprak, çim, fidan, sulama malzemeleri
on numara halı yıkama fabrikas

Çevre

Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır.Halı ve kilim temizleme bir uzmanlık alanıdır. İşlem süreci halınızın personelimiz tarafından evinizden ya da iş yerinizden alınması ile başlar, alınan bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi hammaddesi imalat şekli kullanılan boyaların türü akıtma yapıp yapmayacağı yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir.Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, yıkama fabrikamızda deneyimli personelimiz tarafından uygulanır.gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak siz değerli müşterilerimize sevk edilir. ON NUMARA HALI YIKAMA FABRİKASI olarak misyonumuz ; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
TEMIZEL SU ARITMA

Çevre

2006 yılında kurulan firmamız TEMİZEL SU ARITIM TEKNOLOJİLERİ Kocaeli/GEBZE ve Ordu
Erem ilaçlama

Çevre

Erem ilaçlama olarak zararlı haşerelerle mücadele konusunda,ruhsatlı,sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla,garantili,7/24,Kocaeli ilçeleri ve adapzarı na hizmet vermekteyiz.
gok-ay yapi desenli bahce duva

Çevre

Dekoratif desenli bahçe duvarları isleri kocaeli ve cevresi
ORGANİZE ÇEVRE

Çevre

ORGANİZE ÖLÇÜM ARAŞTIRMA ÇEVRE DAN.MĞH.GERİ DÖN.İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
dost çiçekçilik

Çevre

dost çiçekçilik.buket - çelenk,arajman,sepet,saksı ve süs bitkileri araç süsleme yapay çiçek hizmetleri


BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM