Görüş ve Öneriler
Filtreler

Aranan Kelime

Sıralama Türü Seçiniz
Toplam 2538 yer içerisinden 2026 - 2040 arasını görüntülemektesiniz.

Uygulanan Filtreler

Gizle
  • Uygulanan herhangi bir filtre bulunmamaktadır!
İmar Mühendislik Su Sondajı

İnşaat Sektörü

İMAR MÜHENDİSLİK – Jeolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi 17.03.2005 tarihinde iş hayatına başlayan genç dinamik bir yerbilimi kuruluşudur. Kuruluş tarihinden bu yana birçok kamu, özel kurum ve kuruluşların su ihtiyaçlarına yönelik mühendislik çözümleri üreten İMAR MÜHENDİSLİK – Jeolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi, özellikle bu hususta danışmanlığını yaptığı tüm müşterilerini; en büyük yaşam ihtiyacı olan suyun sadece yüzey sularından değil buna en iyi alternatif olan yeraltısularından yararlanmaya yönlendirmiş sondaj yoluyla su temini konusunda kesin ve kalıcı çözümler üretmiştir
Minare Uzmanı

İnşaat Sektörü

20 yıldan beri, minare ustası olarak temelden itibaren anahtar teslimi olarak minare işleri yapmaktayız. Minare işi ile ilgili bazı çalışmalarımız şunlardır; * Yeni inşa edilecek minarenin, şerefe sayısı farketmeksizin temelden anahtar teslimi olarak inşa edilmesi, * Eski veya tarihi vasıftaki minarelerin tadilatı, bakımı ve restorasyonlarının yapılması * Mevcut minarelerin boyalarının yenilenmesi veya sıfırdan boyanması * Minare alemlerinin takılması veya değiştirilmesi işlerini uygun minare kalıplarımızla İstanbul, Kocaeli (İzmit), Gebze, Ankara, Bursa, Yalova vb şehirlerde yapmaktayız.
İmar Jeoteknik

İnşaat Sektörü

Firmamız, kurulduğu 2005 yılından beri, birçok sanayi, konut, toplu konut, köprü, okul, avm vb. her türlü yapıya esas- parsel bazındaki zemin etütlerinin yanı sıra, imar planına esas jeolojik jeoteknik etüt işlerini de yapmaktadır. Zemin etüdü kapsamında yaptığımız tüm çalışmalar, ‘’T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Zemin ve Temel Etüt Formatı’’na ilgili yasa-yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız; tüm diğer mühendislik faaliyetlerinde olduğu gibi, zemin etüdü ve jeolojik – jeoteknik etütler alanındaki çalışmalarını(raporlarını) da TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası’ndan vizeli olarak işverene sunmaktadır
Best Copy

Basın yayın

Best Copy Tasaraım ve Reklam Hizmetleri
ARKOM KOMBİ VE TESİSAT SERVİSİ

İnşaat Sektörü

Kurumsallığı ön planda tutan firmamız kombi servisi ve bakımı konularında Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi değişimi, tesisat yıkama ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.
ÇARŞI REKLAM

Bilişim sektörü

Reklam,Tanıtım işleri, Masaüstü yayıncılık,(Katalog, broşür, kartvizit, insört vb.) marka oluşturma,(Logo amblem, kururmsal kimlik) medya planlama, açıkhava reklamları(Bilboard,ototbüs, bsiklet)
itina temizlik

Hizmet Sektörü

ev ve ofis temizliklerinde deneyimli kadromuz ıle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak
sultan organizasyon

Hizmet Sektörü

düğün,nişan,sünnet,toplantı,yemek organizasyonu,A dan Z ye hizmet veriyoruz.nikah,kına,mevlüt şekeri,davetiye,gelinlik,abiye catering ve personel temini!
Pizza Mola

Yiyecek

Derince Devlet Hastahanesi karşısında kurulan firmamız, günlük taze hamurdan üretilen pizza çeşitlerinin yanı sıra çarşamba ve cumartesi günleri ev yapımı mantı,günlük salata barı,sabah kahvaltısı, sandviç ve özel tost çeşitleri ile üç katlı salonunda ve paket servis hizmeti vermektedir.
Ulutaş endüstriyel halı yıkama

Hizmet Sektörü

Endüstriyel Halı Yıkama
BÜROMAT

Basın yayın

BASKI BİZİM İŞİMİZ
Artı Tanıtım

Kağıt ve Yan Ürünleri

Artı Tanıtım Matbaa Tasarım Ve Ajans Hizmetleri
ALARMNET ELEKTRONİK

Elektrik ve Elektronik

ALARMNET GRUP İNŞ.GÜV.SİS.GIDA SAN ve TİC.LTD ŞTİ olarak ARAÇ TAKİP,GÜVENLİK,KAMERA SİSTEMLERİ,SİGORTA VE RENT A CAR İLE hizmetinizdedir.
KBK FOTOĞRAFÇILIK

Hizmet Sektörü

Kocaeli
Sesiduy İşitme Merkezi

Sağlık Sektörü

Siemens ve Phonak marka işitme cihazlarının Kocaeli yetkili bayii


BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM