Görüş ve Öneriler
Filtreler

Aranan Kelime

Sıralama Türü Seçiniz
Toplam 2550 yer içerisinden 2026 - 2040 arasını görüntülemektesiniz.

Uygulanan Filtreler

Gizle
  • Uygulanan herhangi bir filtre bulunmamaktadır!
marda organizasyon

Hizmet Sektörü

Marda organizasyon olarak organizasyon konusunda her türlü ürün ve hizmeti En yüksek kalite standartlarıyla tarafınıza ulaştırmayı hedefliyoruz. Şirketimiz bünyesinde hem günlük yaşantınız hem,de profesyonel iş hayatınız için sizlere gerekli destek ve donanımı sağlayacak ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.
ICC BÜRO MAKİNALARI DEVELOP

Büro ve Kırtasiye Malzemeleri

DEVELOP FOTOKOPİ MAKİNALARI KOCAELİ YETKİLİ BAYİİ, YAZICI VE FAKS BAKIM- ONARIM SERVİSİ
günaydın nakliyat

Taşımacılık Hizmetleri

1986
Tiyatro Akademi

Hizmet Sektörü

Tiyatro Gösterisi,Ramazan Eğlenceleri,Karagöz Hacivat Gösterisi,Kukla tiyatrosu,Çocuk Tiyatrosu,9-13 yaş Tiyatro kursları,Palyaço ve animasyon Hizmeti,düğün organizasyonu.
efe otomotiv yedek parça

Otomotiv Sektörü

reno dacia fiat tofaş gurubu araçların tüm yedek parçaları mevcuttur
Ebb Alarm Alarm Net Kocaeli

Otomotiv Sektörü

Firmamız 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde kurulmuş, 2006 yılından bu yana faaliyette olan bir firma olup aşağıdaki meşgale konularıyla ilgilenmektedir. - Araç Takip Sistemleri - Alarm Sistemleri - Kamera ve Ekipmanları Sistemleri - Yangın ve Ekipmanları Sistemleri - Turnike Sistemleri - Parmak izi Okuyucu Sistemleri.
Pasha Sigorta ve Aracılık Hiz.

Hizmet Sektörü

Araç Trafik,Kaskosu Ev,İşyeri ve Dask Sigortası yapılır ...
Kocaeli Tekstil

Tekstil

İş güvenliği Elbiseleri satışlarımız mevcuttur. ( İş elbiseleri, iş ayakkabıları, hastane elbiseleri, aşçı elbiseleri...)
AK YAPI METAL

Maden ve Metal Sektörü

ÇELİK KONSTRÜKSİYON-FERFORJE-RAF SİSTEMLERİ-ÇİT SİSTEMLERİ
panpa shop

Ev Eşyaları

Panpashop.com internet sitesinin yanında Ağadere Caddesi no:44 Körfez Kocaeli adresinde bulunan showroomu ile de hizmet vermektedir. Her baktığınızda sizi güldürecek eğlenceli ürünlerin yanısıra evlerinize şıklık ve zerafeti getirecek dekoratif eşyaların artık klavyenizin ucunda ve dilerseniz Körfez Ağadere Caddesi
İTİNA TEMİZLİK

Hizmet Sektörü

Ev ve ofis temizliklerinizi deneyımnlı guler yuzlu elemanlarımız ıle en guzel sekılde sızlere hızmıet vermekten gurur duyarız
Tekniktim

Bilişim sektörü

Tekniktim bilgisayar ve Otomasyon Sistemleri
İmar Mühendislik Su Sondajı

İnşaat Sektörü

İMAR MÜHENDİSLİK – Jeolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi 17.03.2005 tarihinde iş hayatına başlayan genç dinamik bir yerbilimi kuruluşudur. Kuruluş tarihinden bu yana birçok kamu, özel kurum ve kuruluşların su ihtiyaçlarına yönelik mühendislik çözümleri üreten İMAR MÜHENDİSLİK – Jeolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi, özellikle bu hususta danışmanlığını yaptığı tüm müşterilerini; en büyük yaşam ihtiyacı olan suyun sadece yüzey sularından değil buna en iyi alternatif olan yeraltısularından yararlanmaya yönlendirmiş sondaj yoluyla su temini konusunda kesin ve kalıcı çözümler üretmiştir
Minare Uzmanı

İnşaat Sektörü

20 yıldan beri, minare ustası olarak temelden itibaren anahtar teslimi olarak minare işleri yapmaktayız. Minare işi ile ilgili bazı çalışmalarımız şunlardır; * Yeni inşa edilecek minarenin, şerefe sayısı farketmeksizin temelden anahtar teslimi olarak inşa edilmesi, * Eski veya tarihi vasıftaki minarelerin tadilatı, bakımı ve restorasyonlarının yapılması * Mevcut minarelerin boyalarının yenilenmesi veya sıfırdan boyanması * Minare alemlerinin takılması veya değiştirilmesi işlerini uygun minare kalıplarımızla İstanbul, Kocaeli (İzmit), Gebze, Ankara, Bursa, Yalova vb şehirlerde yapmaktayız.
İmar Jeoteknik

İnşaat Sektörü

Firmamız, kurulduğu 2005 yılından beri, birçok sanayi, konut, toplu konut, köprü, okul, avm vb. her türlü yapıya esas- parsel bazındaki zemin etütlerinin yanı sıra, imar planına esas jeolojik jeoteknik etüt işlerini de yapmaktadır. Zemin etüdü kapsamında yaptığımız tüm çalışmalar, ‘’T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Zemin ve Temel Etüt Formatı’’na ilgili yasa-yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız; tüm diğer mühendislik faaliyetlerinde olduğu gibi, zemin etüdü ve jeolojik – jeoteknik etütler alanındaki çalışmalarını(raporlarını) da TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası’ndan vizeli olarak işverene sunmaktadır


BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM