Görüş ve Öneriler
Filtreler

Aranan Kelime

Sıralama Türü Seçiniz
Toplam 48 yer içerisinden 1 - 15 arasını görüntülemektesiniz.

Uygulanan Filtreler

Gizle
Romatem Fizik Tedavi ve Rahabilitasyon Hastanesi | Kocaeli Burada
Romatem Fizik Tedavi ve Rahabilitasyon Hastanesi

Sağlık Sektörü

Özel Hastaneler

İZMİT

Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında hizmet sunan Romatem, Rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk ve tek zincir sağlık markasıdır. Amacımız, Romatem’i Uluslararası alanda bilinirliği olan bir Türk Sağlık markası yapmaktır. Bu amaçla kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarımızı geliştirerek devam ediyoruz.
Ejder Veteriner Kliniği

Sağlık Sektörü

Ejder Veteriner Kliniği olarak dostlarınız için 7/24 hizmetinizdeyiz.Pet ve Egzotik Hayvanların tüm ortepedi ameliyatları, Mikrocerrahi gerektiren işlemler kliniğimizde son teknoloji teknikleriyle uygulanmaktadır.
Duymer izmit

Sağlık Sektörü

İşitme cihazı satış ve uygulama merkezi
Kadın Doğum Uzmanı Ankara

Sağlık Sektörü

Kadın Doğum Uzmanı Ankara
Vanaca Grup Tıbbi Malzeme

Sağlık Sektörü

Firmamız Tıbbi Malzeme Konusunda Toptancılık Hizmeti Yapmaktadır. Ürünlerimiz Arasında ; Tekerlekli Sandalye Çeşitleri, Hasta Karyolası Çeşitleri, Kiralık Hasta Karyolaları, Tıbbi Cihazlar, Tıbbi Sarf Ürünler, Ortopedi Ürünleri, Hastane Demirbaşları, Fabrika Revir Ürünleri bulunmaktadır.
Birlik Medikal

Sağlık Sektörü

Sağlığınız için ne lazımsa hepsi birlik medikalde. Ortopedi ürünleri, solunum cihazları, yara bakım ürünleri, yoğun bakım ürünleri, yatan hasta ürünleri, diyabetik ürünler, tansiyon aletleri, şeker aletleri, ilk yardım malzemeleri, hasta bezleri, tekerlekli sandalyeler gibi binlerce çeşit medikal ürün bulunmaktadır.
Perspektif PDM Psikolojik Danı

Sağlık Sektörü

Kayseri psikolog, evlilik danışmanlığı, aile danışmanlığı, çocuk ergen danışmanlığı, bireysel danışmanlık Perspektif PDM tarafından verilmektedir.
ÖZEL OVAM AMBULANS HİZMETLERİ

Sağlık Sektörü

Kocaeli’nin hemen her noktasında kurdugumuz ve sayıları her geçen gün artan ofis ve istasyonlarımız ile aynı zamanda sürekli gelisen araç ve personel agımızı Ovam tecrübesi ile birlestirerek bölgeye en kaliteli Acil yardım ve Hasta Nakil hizmetlerini sunmaktayız. Bölgemizde yer alan bir çok kurumun ve özellikle ülkemizin saglık alanında önde gelen kuruluslarının bölgemizdeki akredite tek kurulusu olarak tüm faaliyetlerini sürdürmekteyiz. 0 850 811 30 03 ve 444 88 41 nolu Çagrı Merkezlerimiz ile gerek Kurumsal gerekse Bireysel ihtiyaçlarınızda sizlere 7/24 Saglık hizmetlerini en iyi seviyede sunmaya devam etmekteyiz.
Kocaeli Evde Bakım Hizmetleri

Sağlık Sektörü

Tüm sağlık ihtiyaçlarınız, uzman ekiplerimiz tarafınızdan evinizde yapılabilmektedir.( enjeksiyon - serum takma- küçük cerrahi müdahale , yatak yarası tedavisi , ameliyat pansumanları , yatalak hasta bakımı , hemşirelik hizmetleri , medikal malzeme temini , özel ambulans hizmeti , doktor muayenesi , NG ve idrar sondası takma vb.)
DESTİNA SPA&MASAJ MERKEZİ

Sağlık Sektörü

İZMİTTE YENİ ACILAN EN NEZİH VE ELİT Bİ YER OLARAK HİZMETTEYİZ
Vanaca Grup

Sağlık Sektörü

Vanaca Grup tıbbi malzeme toptancılık hizmetleri vermektedir.
Uzman Veteriner Kliniği

Sağlık Sektörü

Hayvanlarınız bizim için değerli , bu nedenle de Kocaeli
AK İŞİTME CİHAZLARI

Sağlık Sektörü

SAĞLIK , OTİCON ,BELTONE, KBB ,ODYOMETRİS ,ODYOLOG ,ODYOGRAM ,
Hekim Medikal

Sağlık Sektörü

Ortopedi Ürünleri, Solunum Cihazları, Yara Bakım Ürünleri, Yatan Hasta Ürünleri, Diyabetik Ürünler, Tansiyon Aletleri, İlk Yardım Malzemeleri, Hasta Bezleri, Tekerlekli Sandalyeler ve her türlü sağlık ürünleri mevcuttur. Telefon ve mail üzerinden ürün fiyatları sunulmaktadır. Yaşam kalitenizi artırmak için hizmetinizdeyiz. Sağlıklı günler dileriz.
ROMED İLAÇ MEDİKAL TIBBİ CİH P

Sağlık Sektörü

Ortopedi cerrahi implantaları travma ürün gurupları


BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM